• kenan sofuoğlu'nun ağır saçmalamasıdır. adam seni tanısa bile gerçekten sen olduğundan nasıl emin olacak. buluşacağınız yerde adama bir şey yapacak bir manyak olmadığın ne belli. zaten çalhanoğlu'na geçmişte silah çekildi,adam feleğini şaşırdı. elbette şüpheyle yaklaşacak.
  • (bkz: senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli)

sağlam slogan olur lan bu!
  • ben asıl ilk cümledeki ama buralarda değilmişsin kısmına takıldım.

köln'e gitmişsin, bununla tanışmak istiyormuşsun, ama bu köln'de değilmiş. e neksime mesaj atıyon ki abicim?

"slm burcu naber ben antalya'dayım gelmişken tanışalım istedim ama sen buralarda değilmişsin..."

"eee?..."
  • "seni sevdiğim için tanışmak istedim, ben kenan, motosikletci kenan" gibi cümlelerle tanışmak isteyen birine karşı verilen en normal tepkidir.

mesajlaşma sırasında hakan muhtemelen "sikicem kim veriyo numaramı aq ya" demiştir *
  • hakan calhanoglu'nun comarlikla imtihani 2.

keske hakan, motosikletci cevabindan sonra "kreuzbergli motorcu kenan mi?" diye sorup topu aglara gonderseydi.
  • işte bunlar hep ego.
  • maalesef sizin çok sevdiğiniz kenan türkiye'den başka bir yerde pek tanınmıyor. motor sporlarıyla çok ilgili insanlar belki tanır. kenan'ın yarıştığı klasman motogp ve moto2'den sonra geliyor ilgi açısından. haliyle izleyicisi çok az. futbola uyarlarsak 3. lig topçusunu kim tanır?

ayrıca biri bana böyle bi mesaj atsa ben de tırsarım. madem görüşmek istiyorsun adamı ara direkt tanıt kendini ya da menajerleriniz ayarlasın bir şeyler. sa diye girmek nedir olaya? sa.

rossi ya da mark marquez atsın bakıyım mesajı ne oluyor.

edit: 3. lig örneği pek olmadı içime sinmedi. söyle yapalım onu premier lig, la liga izlemek varken kim gidip polonya ligini izler. işte kenan o polonya liginde ismi wilckshch olan biri rossiler, lorenzolar ise messi, ronaldo. bu yine de kenan'ın en başarılı türk motosikletçi(!) olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • son derece normal bir durum. adam almanya'da doğmuş büyümüş, türkiye'deki haberleri takip etmiyor olabilir. kenan sofuoğlu'nu ise bir türkiye'dekiler, bir de motor yarışı hastaları tanıyordur. moto gp var, ondan sonra superbike var, sonrasında kenan'ın yarıştığı supersport geliyor. örneğin supersport'ta 2013 ve 2014'te şampiyon kenan değil bir başkası olmuş. var mı tanıyan?

o mesajlar iletişim felaketi bu arada iki isim açısından da.
  • motor yarışçısı diye aklı başında biri olduğunu düşünürdüm. kıroymuş bu da.
hesabın var mı? giriş yap