şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zamanın beşiktaş kalecilerinden.

  toshack'ın transferi boşverip altyapıya dadandığı yıllar. mrmiç'ten sonra mhyre-asper ikilisinden önce fevzi tuncay'ın tek kaleci olduğu yıllarda takımda gözükmeye başlamıştı. valeranga faciası ile biten kupa macerasının ilk maçında (spartak trnava) kaleyi korumuştu. ancak fevzi tuncay'ın sakatlığı geçince yerini kaybetti. sezon sonlarına doğru fevzi bir maçta sakatlanınca yerine girmiş ve son hafta da beşiktaş kalesini korumuş. kendisini tanımam etmem ama beşiktaş'ın kalesini korumak için olabilecek en iyi fırsatı değerlendirememiş belli ki.

  tff'den baktım da bir türkiye turu yapıp, amatör futbola geri dönmüş. son kulübü halide edip adıvarspor olarak gözükmekte. vay anasını.
 • pazarcılıkla geçimini sağlayan bir futbolcu. hayır sandığınız gibi san marino, andorra, malta yada liechteinstein'da değil, bank asya 1.ligde oynuyor. üstelik 21 maça çıkmış.
 • eskişehir osmangazi üniversitesi (esogü) biyoloji bölümü öğretim görevlisi ve zooloji müzesi sorumlusu yrd. doç. dr.
 • trt belgeselde yayinlanan kilavuz isimli programin sunucusudur. 10 yillik sat komanda deneyimi vardir.
 • trt belgeselde yayınlanan kılavuz programının kılavuzu. az bi detaylı bilgi; hakan çalışkan
 • uşak üniversitesi makine mühendisliği bölümü termodinamik anabilim dalı başkanı olan doç. dr.

  http://www.usak.edu.tr/hakan.caliskan/7/1
 • ölümünün nedeni hakkında halk arasında -bilinen, dillendirilebilen- çeşitli iddiaların kulaktan kulağa yayıldığı, -bilinen, dillendirilemeyen- çeşitli iddiaların ise yayılamadığı; son görev yeri "silivri ilçe emniyet müdürlüğü", görevi-pozisyonu "ilçe emniyet müdürü", rütbesi "3.sınıf emniyet müdürü" olan merhumdur.
  ---
  dönemin istanbul il emniyet müdürü'nün* akrabasıdır aynı zamanda.
  2016'nın son ayında göreve başlamıştır ve 2017 temmuz ayının sonunda *makamında ölü bulunana dek, görev tanımındaki ve yetki alanındaki çeşitli görevleri icra etmiştir.
  -
  ölümü ile ilgili iddialardan bir kısmı şu şekildedir:
  1) ailevi sorunlar neticesinde, intihar.
  2) basından öğrenildiği kadarıyla; uyuşturucu işi ile uğraşan çetelere yapılan operasyonel faaliyetler neticesinde, aşırı şekilde manevi baskı altında kalması-bırakılması bunun sonucunda, intihar.
  3) uyuşturucu işi ile uğraşan çetelere yapılan operasyonel faaliyetlere misilleme olarak, suikast.
  4) bahsekonu durumun vuku bulmasından bir gün önce;
  (durumun vuku bulma saatinin 01.09 ile 10.39 arası olduğu göz önüne alındığında; peşi sıra yazacağım iddianın gerçekleşme günü 30.07.2017 olmaktadır)
  iddia odur ki:
  bir süredir devam eden, silivri-kınalı mevkii'nde konuşlanan asayiş noktası'nda bir araç olağan şekilde (şüpheli görülmüş ya da görülmemiş?) kontrol amacıyla durdurulur.
  ancak;
  araç içindekiler aracın aranmasına ve hatta diğer olağan kontrollerin de -kimlik tespiti, genel bilgi taraması vb.- yapılmasına izin vermez.
  olaylar gelişir; telefonlar edilir, bir takım problemler yaşanır ! . .
  bir müddet sonra içişleri bakanlığı'ndan bir yetkili, ilçe emniyet müdürü'nü arar.
  mealen yazıyorum: " sen kimsin, o arabayı nasıl durdurursun, sen de fetö'cü müsün? görürsün sen yarın" minvalinde tehditler savurur *
  arabanın kontrollü/kontrolsüz geçişine izin verilir.
  bu olaya binaen; intihar.
  yazdıklarımın "ölümü ile ilgili iddialardan bir kısmı şu şekildedir: " başlığının altındaki bilgilerin tamamı ispata muhtaçtır ve kulaktan dolma iddialardan oluşmaktadır!
  ---
  basına ulaşan bilgilere göre; inceleme neticesinde varılan sonuç:
  intiharmış .
 • intiharı süleyman soylu'ya uzanan silivri emniyet müdürü.

  gündemde kalması gereken bir iddia.

  not: "ahmet şık" diye yazılır, "gazetecilik" diye okunur.