• fanatikliği amigo'luk düzeyine taşımış bir internetspor.com yazarı.
  • yeni bir sezona tertemiz duygularla başlarken, yeni yazısına bulanık kafayla başlamış.

yazısını da şu sözlerle bitirmiş;

"heyecanı yükseltmek, lige yeni bir renk katmak ve şaibelere yer bırakmamak için türkiye futbol federasyonu, süper lig için play-off rönesansını dikkate aldı. ligin statüsü değişmek üzere. ligi ilk dörtte bitirenler şampiyonluğu belirlemek için, ligi son dört sırada bitirenler ise küme düşmeme mücadelesi için, play off - in / play off - out maçları oynayacaklar. yepyeni bir uygulama için olası alınan bu karar, bence hak edenin şampiyon olacağı güzel bir heyecan."

belli ki o da heyecanlı. belli ki o da reformasyon peşinde. play off gibi sikimsonik bir uygulamanın lige uygulanmasını dört gözle beklemekte. neymiş, şaibe'ye yer bırakmayacak, lige heyecan katacak, temiz duygulara gark ettirecekmiş. türkiye futbol federasyonun kurulumundan bu yana geçen 88 yıl içinde hak edilmeyen şampiyonluklar 4'lü uygulanacak play off sistemiyle mi hak edilecek? en basiti bu soruyu bir düşünsün.
  • ajansspor'da bi yazısına denk geldim gulmekten katıldım dogrusu..hagi de kim demis beyfendi alexi futbolun profesoru ilan etmis aklınca...yazık valla ne ictiyse artık..
  • geçenlerde bir internet sitesinde yazısına denk geldiğim şahıs. daha doğrusu o yazıyı o kadar boş, bilgisiz ve fanatikçe buldum ki kim yazmış diye adına bakma gereği duydum. tanımam etmem fakat...
    yapma kardeşim.sen yazar filan değilsin. git stad duvarlarına spreyle küfür filan yaz kendin ile çelişmemiş olursun hiç olmazsa.
  • tam beşiktaş ve şenol güneş düşmanı fanatik gübre fenerli bi ezik..
hesabın var mı? giriş yap