şükela:  tümü | bugün
  • kjaer, alves ve ba sakatken topal'ı stopere çekmek yerine kendisine şans verilmesi gerektiğini düşünmekteyim. yoksa böyle bir durumda güvenmezseniz ne zaman güveneceksiniz ve nasıl iyi bir futbolcu olmasını bekleyeceksiniz?
  • bu hafta stoperde topal ve kadlec denenecekse bu çocuk neden kadroda tutuldu diye merak ediyor insan.
  • kasımpaşa maçında oynasın, hataları bizim sevapları onun olsun.
  • kasımpaşa maçında oynamasını can-ı gönülden destekliyorum ama kadlec ile değil mehmet topal olmalı yanında...

sonunun can arat gibi olmamasını temenni ettiğim oyuncu...
  • can arat'la alakası olmayan bir oyuncu. can arat'a fenerbahçe forması büyük gelmişti. şu an kadroda bulunan serdar kesimal gibiydi. parasını alır, antrenmana çıkar, başka da bir şeye karışmazdı.

hakan çinemre öyle değil. önce bucaspor'da pişti. buca'da luiz henrique'yle çok iyi bir ikili oldu. henrique önde basarak rakipten top toplamaya çalışıyordu, hakan süpürücü olarak henrique'nin arkasında bekliyordu. sonrasında demirspor'da ptt 1. lig kariyerine devam etti ve yine başarılı bir performans sergiledi.

oynadığı iki takım da defansif takımlar değildi. hatta geçen sezon demirspor oldukça ofansif bir takımdı. yani fenerbahçe'yle kalite olarak değil ama karakter olarak benzer bir takımdı. bu takımlarda kendisini ispatlamış stoperin bir şansı hak ettiğini düşünüyorum.
  • 1. lige yükselme maçından önce yazayım dedim.
    eskişehirspor'da oynuyor ve bir yıldır takip ettim kendisini. mükemmel bir defans oyuncusu. daha iyi takımlara gidecektir. gönül isterdi ki fenerbahçe'de vazgeçilmez isim olsun. bakalım bundan sonra kariyeri nasıl ilerleyecek.
  • 23 yaşında , geçen yıl süper lig kapısından dönen eskişehir'de başarılı 33 maç çıkaran ve geleceği parlak olan futbolcudur. 350.000 euro bedelle transfer edilmiş olması göztepe adına bir transfer başarısıdır.
  • (bkz: oynaaaaaaaaat)
  • kesinlikle kasımpaşa maçında görev verilmesi gereken genç stoper.

bu tarz oyuncular böyle zamanlarda kazanılır.
  • kiralık olarak oynadığı adana demirspor'da başarılı bir sezon geçirdikten sonra tekrar fenerbahçe'ye dönmüş, 21 yaşında olan genç stoper. bekir ve egemen'in gönderilmesinden sonra kendisine fırsat verilmesi üzerine geleceğin sağlam stoperlerinden birisi olmaya aday.