şükela:  tümü | bugün
  • 5 kere 5 programının en kanlı canlı sporcu sunucusu. ekranda görünce "tanıyorum lan ben bu adamı" oluyorsunuz. fear faktör falan oralardan tanıdık galiba. yalnız fena bir vücut var, akıllı erkek bu adamla yan yana durmaz yani.
  • hakkinda bilgi edinmek icin sozluge girip bu kadar az entrysi oldugunu gorunce icimden entry gireyim dedirten kisilik, bizim spor salonuna (ckm'deki afm gym) gelirdi. o zamanlarda da butun kaslarini ayri ayri sergeleyip, mumkunse alet kullanmadan veya ip, dumble gibi basit aletlerle herkese tas cikartacak derecede super vucut calismalari yaparak kendisine hayran birakirdi. tae-bo hocasi
  • konuşan kas, kasılan konuşkan..

ses tonu kas gibi bu beyefendinin.. "nasıl oluyor o?" denebilir.. ben de tam olarak çözmüş değilim ama ne bileyim işte eğer kas, konuşup dile gelen bir şey olsaydı ses tonu sayın demiray'ınki gibi olurdu.. bir yerde rastlarsanız dinleyin bakın, umarım hak veren biri olur bana.. ne geçecekse elime, o da ayrı tabii.. neyse efendim eşkali için :

http://img200.imageshack.us/img200/7011/albtm7.jpg

ama iyi biri galiba..
  • uzmantv'de son derece kaliteli ve yararlı vücut geliştirme videoları olan insan. mimikleri bazen aşırıya kaçsa da diksiyonu ve anlatabilme kabiliyeti son derece müthiş.

http://www.uzmantv.com/…rsiz-egitmeni-hakan-demiray

bir sürü soruya akıcı konuşarak, mantıklı cevaplar vermiş. adamın videolarını izledikten sonra, bi gazla evde vücut geliştirmeye başlayıp bi hafta içinde brad pitt'in truva'daki vücuduna sahip olabilecekmiş gibi hissediyor insan.
  • uzuun, uzun yıllar boyunca avrupa yakasında, şehrin tam göbeğinde yaşamış olmasına rağmen, huzuru son anda verdiği ani bir kararla anadolu yakasında bulmuş kickboks milli takım sporcusu. (bkz: kick box)

herkes yunan heykellerini andıran vücudu ve kasları nedeniyle bunu söylediğimi düşünüyor ama yaptığımız röportajda beni ve kameramanımın isteklerini ikiletmemesi, ihtiyacımız olan detayları alabilmemiz için, söylediğimiz hareketleri tekrar tekrar yapmış olması, programın formatını ilk seferde anlayıp, cevap sürelerini kesinlikle aşmadan, en net haliyle vermesi sayesinde anladım ki, bu adam hangi iş olursa olsun güzel yaparmış. zira, öncelikle işine saygılı, ikinci olarak karşısındakini gerçekten dinliyor. bu sayede uygulamalı bir çekimi tahmin ettiğimiz sürenin çok çok altında bitirmiştik.

benzer bir durumu fenerbahçe kürek takımı antrenörü sonat doğan ile de yaşamıştım.

özetle, işinde iyi olan sporcuların fiziksel disiplinleri tüm hayatlarına yansıyor. hakan demiray da onlardan biri.
  • youtube sitesine yüklediği spor videoları ile gönüllerde taht kuran adamdır.
    günlük hayattaki beslenme şekillerini anlattığı bir video vardır ki çok içten ve çok doğru sözler söylemiştir.

kendisini bugün metroda gördüm, merdivenlerden yukarı çıkıyordu. onunla konuşmayı çok istedim ancak işi varmış gibi hızlı hızlı yürüyordu. bende rahatsız etmeyeyim dedim.

türkiye'deki gelmiş geçmiş en underrated insandır, maalesef değeri çok az biliniyor.

en azından okursa buradan kendisine selam ederim.

adamın dibisin hakan demiray.
  • karakteri, efendiliği, kültürü ve çalışkanlığı ile takdir ettiğim hocadır. uzun zamandır takip ederim kendisini. öğrettiği temel egzersizlerle çok iyi işler yaptım. eğer buraları okursa kendisine selam eder, yiyemediği nutellasını onun yerine yediğimi ifade ederim. *
  • yamulmuyorsam ektomorfik tipli vücut geliştiricilere emsal teşkil eder kendisi.
  • youtube kanalında açıklayıcı ve çok faydalı videoları olan spor hocası.
    http://www.youtube.com/user/hakandemiraytv
  • error. videolarını izleyene kadar şınav çekemiyordum; yine çekemiyorum. öyle şak şak çekince sanıyorsun ki kolay da öyle olmuyor o işte. annem bile izlerken dedi sen bunu mu yapamıyorsun beceriksiz ben bile yaparım dedi ama kasıldı kaldı kadın. kendisini bulup öyle videoda artist artist bilmem kaç set yapıyoruz demekle olmuyor yaptır da göreyim demek istiyorum. o videoları da kaldırsın izledikçe asabım bozuluyor. hayattan soğuyorum.