• son zamanlarda gordugum en iyi muzisyen. duymak, yapmak, hissetmek istedigim, hepsini gectim hayal ettigim tum notalara basan, nagmeleri veren inanilmaz bi adam..
  • perdesiz gitarı dile getiren usta. bir hüzzam icrası var ki, bitirdi beni. ud'da mahareti aşikar zaten, ona girmiyorum. buzuki ve cümbüş'te de gayet iyi. ama bunun ötesinde, adam tam bir müzisyen. yorum kabiliyeti üst düzeyde. üflemeli* ve tuşlu* da çalıyor. adam müzik olmuş resmen.

youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz
  • zamanında kendisinin birkaç fikrine katılmadığımı belirtince ufak bir münakaşaya girmiştik hakan emre bey ile. anlam veremediğim bir şekilde son derece hararetli bir şekil almıştı konuşma. ben en iyisini bilirim tarzı cevaplardan sonra konuşmanın sonunda "sonra sanatçı neden halka cevap vermiyor?" diye cevap verip yazdığı tüm yanıtları silip daha da bir şey yazmamıştı.

ardından bekir sıtkı sezgin merhûmun bir sözü geldi aklıma:
    "allah, size büyük bir musiki kabiliyeti vermiş olabilir, musikiyi ilmen de iyi öğrenmiş olabilirsiniz. sesiniz de fevkalade olabilir. ağzınızla kuş tutarsınız, herkesi hayretlere düşürebilirsiniz. ama sanat ahlakınız, sanatın edep ve hayası yoksa, bunu kazanamamışsanız; hiçbir şey değilsiniz."
  • ethnic ussak deep house isimli calismasi yayinlanmis sanatci. muazzam!
  • menekşe gözler'den sonra yazılabilecek fazla birşey bırakmamıştır.
  • latin müziği esintileriyle bezeli kendine has bir tarzı olan, çok iyi bir udidir. ayrıca maille sorduğum teknik soruya kısa sürede dönüş yapmış, ilgili ve bilgili bir insandır. üstad'a teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
  • tekniğiyle, hissiyatıyla ve yüksek müzikal zekasıyla çok öne çıkabilecek bir sanatçıdır.
hesabın var mı? giriş yap