şükela:  tümü | bugün
  • tatlises tv'de program yapan bir vj. kendisini cok muthis, dayanilmaz, cekici bir erkek olarak gordugu kesin de insanin dogruyu soyleyip uyaran hic mi arkadasi olmaz.
  • yakında sırça köşk'te aziz derman karakteriyle evlere konuk olacak tiyatro oyuncusu.
    italyanları andıra bir havası var bence.
  • dikilitaşta oturan oyuncu.
  • kendisi şu sıralar yeşim salkımın beşinci eşi olmak üzere evlilik hazırlıkları içine girmiştir. yazıktır günahtır
  • saba tümer'in haber türk'te yaptığı programda "türkiye'de sırf eğlenceye yönelik tek gecelik ilişkiler yaşanıyor." tespitiyle beni benden almış kişilik. yürü be hakan kim tutar. kendisinden çok yakında kurtlar vadisi topluma kötü örnek oluyor tespitini de dile getirmesini bekliyorum. bunun sinyallerini programın devamında vermiştir. "yeşim et sanatçısı değil ses sanatçısı"
    yeşim salkımla hayatta başarılar diliyorum.
  • surekli evleniyor efendim durduramiyoruz kişisinin resmen 5. kocası olmuştur.
  • hürriyet kelebeğinin "tek eşlilik konusunda ne düşünüyorsunuz?" sorusuna verdiği şu cevabına vakıf olabilenin bir zahmet beri gelmesini rica ettiğim zat:

"bir kadın yılda bir kez doğum yapabilir ancak bir erkek isterse 150 kadını tohumlayabilir. bu biyolojik bir durum; bu yüzden de erkeğin aldatması yüksek oranda fizikseldir. kadının aldatması ise yüksek oranda psikolojiktir. durum böyle diye önüme gelenle yatacak değilim!"
  • hürriyet kelebek'teki röportajında "tek eşlilik konusunda ne düşünüyorsunuz?" sorusuna biyolojik açıdan doğru cevap vermiş kişi(imiş)...
  • valla kendisinin kim olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok, televizyonda, sinemada falan görmüşlüğüm yok ünlüymüş ama... dolayısı ile görünce de tanımadım. ama herkese en az bir kere elini uzatıp "hakan eratik" demeli, james bond'u bile solluyor hey yavrum heyy!!!
  • bıyık, bir malkoçoğlu'na, bir de buna bu kadar yakışıyor, harika.