şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ikna olmadım)
  • liderleri amerika'da cia'nın kucağında oturan şakirtlerin bıkmadan usanmadan çiğnedikleri sakız.
    ey benim maklube beyinli şakirtim! senin taptığın adam cia tarafından kullanılıyor haberin var mı bundan?
    ey benim nurcu olduğunu sanan ananas yürekli şakirtim! senin aşık olduğun o hocaefendin, israil hesabına çalışan bir piyon, haberin var mı bundan?

cemaat olarak bu kadar saçmaladığınız yeter artık!
    saçmalamanın da bir sınırı vardır!
  • aziz yıldırım'ın da aslında galatasaraylı olması gibi anlamsız bir iddia. ispatlamak isterseniz malzeme de bol, aziz yıldırım kendi döneminde en fazla galatasaray şampiyonluğu gören fenerbahçe başkanı.

bir de bu iddia cemaat hariç kim tarafından dillendiriliyor bakmak lazım. israil'in yıllardan beri dilinden düşürmediği iddialar aynı gibi sanki.

kafaları içinden çıktığı yöresel erzurum kültüründe kalınca kullanılan tüm argümanlar da iran/türk, alevi/sünni ekseninden ileri gidemiyor bu yüzden. bunların hepsi cemaatin türkçülük yanının kendi inanç dünyalarında çok büyük büyük yer kapladığının göstergeleri.

cemaat önce türktür sonra müslüman.
  • bu hesaba tavsiyem önce kuşkuya yer bırakmayacak ciddi kanıtları peşpeşe sürüp sonra iddialarda bulunmasıdır.
  • (bkz: homeland)
  • (bkz: yaw he he)
  • bir zamanlar trt'de yayinlanan "bir zamanlar osmanli-kiyam" dizisini bilenler, bu dizinin yayindan kaldirilip daha sonra stv'ye "osmanli'da derin devlet" olarak gectigini bilir. ne tesaduf ki bu dizide patrona halil isyani anlatilirken, osmanli hafiye teskilatinin basina bir iran ajaninin gectigi ve bu ajanin eliyle osmanli'da ic kargasa cikarildigi anlatiliyordu. demek ki vermek istedikleri mesaj hakan fidan'mis.
  • -evet nası başlık: "hakan fidan'ın iran ajanı olması".
    -abi biraz fazla uçmadın mı?
    -....
    -biraz daha inandırıcı şeyler mi yazsak diyorum.

(bkz: hahahahahahaha)