şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her hafta birbirinden farklı konularda güzel röportajlar yapan,değişik konularda güzel yazılar hazırlayıp yaptığı işe emek veren gelecekte daha farklı yerlerde görmeyi umduğum başarılı gazeteci.
 • başka gazetelerde yapılan haberleri 'nasıl olsa okunmuyordur' düşüncesiyle yeniden haber yapan yaratıcı olmayan gazeteci. bari haberin öznesini değiştirseydi. sadece bir örnek:

  http://www.stargazete.com/…altinda-haber-173826.htm
  http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…0&tarih=2009-04-11
 • bilhassa star'ın pazar ekinde çıkan haberleri birkaç hafta sonra yeniden yapmak konusunda bir başka "tesadüfî" örneğe daha imza atmıştır. [gözüme çarpan başka örnekler de var buldukça yazarım]

  bu star'ın pazar ekindeki 6 mart 2010 tarihli çakma paparrazi haberi

  bu da gence'nin hürriyet'te çıkan 21 mart 2010 tarihli kiralık paparrazi haberi
 • u2 istanbul konserine akreditasyon sahibi olmasına rağmen aynı saatlere denk düşen hande yener röportajı için konseri boş vermiş hürriyet gazetesi muhabiridir. bu hareketiyle türk pop müziğinin prensi olma yolunda büyük bir aşama daha kaydetmiştir.
 • genellikle müzik röportajları yapan ama illaki eğlenceli ve okunası röportaj ve haberlere imza atan, hürriyet gazetesi haftasonu eklerinin sevimli muhabiri.
 • allen iverson ile yaptığı nefis röportajı her sporseverin okuması gerek. kendisine ne kadar maaş veriliyor bilmiyorum ama eminim ki çok daha fazlasını hakediyor.

  -- spoiler --

  - hayranlarınızın size taktığı bir lakap var mı?

  + cevap.

  - yok bu cevap değil, benim sorum bu: bir lakabınız var mı ?

  + cevap işte.. (gülüyor) (yazarın notu: yarrağımı gülüyor.)

  - ne anlama geliyor?

  -- spoiler --

  köşesinin giriş kısmında belirttiği röportaj öncesi kurallardan, soru soran kişiye getirilen kıstlamalara rağmen yine de iverson'dan lakabını ve kaç çocuk sahibi olduğunu öğrenmeyi başarması başlı başına bi başarı öyküsü.
 • aynı isim-soyadının tıp dünyamızdaki temsilcisi için-isim benzerliğinin kargaşa yaratmaması açısından;

  (bkz: op.dr.hakan gence)
 • ankara kökenli plastik rekonstruktif ve estetik cerrahi uzmanı.
  tanıdığınız anda meslek aşkı, idealizm ve yetenek combosunun bir bünyede toplandığında nasıl harikalar yarattığına şahit olursunuz.
  ameliyathanede harikalar yaratmakla kalmaz, şaraptan anlar, yemekten anlar, modadan anlar, danstan anlar, kadından anlar-kadını anlar.
  al nicholas cagei, bi parça coolluk, fazladan karizma ve gençlik ekle, oldu mu sana dr. hakan gence!

  kendimi onun ellerine bırakır mıyım? kesinlikle!
 • yaptığı her röpörtajda kesinlikle seks ile ilgili sorun soran hürriyet muhabiri
 • öykü karayelle yaptığı röportajda karayel'e devamlı olarak saldıran gazeteci; karayel'deki sabra hayran kalmamak mümkün değil!
  link: http://www.hurriyet.com.tr/pazar/19232060.asp