şükela:  tümü | bugün
  • metin yazari, oyuncu.
    bizimkiler dizisinin yillarca senarist ekibinde gorev almi$tir. halen dizide halil efendi'nin ogullarindan zayif olani oynar. yazar kadrosundan cikmi$ yalniz.
  • kolay para kazanma kılavuzu’nun senaristi ve ercan durmuş'la birlikte yönetmenliğini yapmış kişidir kendisi ..
  • her $ey çok güzel olacak filminin senaristlerinden biridir. diğeri için;

(bkz: ömer vargı)
  • calismasi cok keyifli, dusuncelerini paylasmayi ve baskalarinin fikirlerine onem vermeyi seven, en son senaryosunda kucuk tefek katkilarima yer vererek beni gururlandiran yetenekli ve basarili senarist. ayni zamanda basin yazari arzu haksun guvenilir'in agabeyi, iso'nun kayincosu, allahin kulu...
  • az önce medyatava.netten dün gece beyoplu'nda silahli saldiriya ugradigini ögrendigim, beni setlerle tanistiran basarili senarist.

saatin biraz geçmesini bekliyorum aramak için.

haber dogruysa, durumunun ciddiyetini korudugu yazilmis*

edi+: haber yanlışmış. herkes iyi, her şey kontrol altında.
  • genco dizisinin senaryo ekibinin basindaki isim..
  • kafiyeli isim ve soyismiyle hafızamda yer almış oyuncu/metin yazarı. çocukluk sanrısı gibi.
  • bizim camiamızın en büyük eksiğini tek başına
    kapatmaya niyetli iyi yürekli bir ağabeyimiz.
    tevazu sahibi çünkü.
    küstah değil.
    yaptığı işleri saymakla bitiremeyiz. şu sıralar bir çok dizinin senaryosunu yazıyor.
    allah kudretini daim kılsın diyelim.
  • halil pazarlama'nin kucuk oglu nedim olarak hafizalarda yer edinmis sahsiyet. maasallah on parmaginda on marifeti var.
  • kendisini ne tanırım ne de herhangi bir filmi veya diziyi kendisinin elinden geçtiğini bilerek izlemişliğim vardır ama bizimkiler'deki rolüyle kendisini oldukça sempatik bulduğum ve sanki oynadığı karakterin (birçok başka karakterle birlikte) eksik anlatıldığını veya yeterince anlatılamadığını düşündüğüm birisi. bu entry'i yazmamın vesilesine gelirsek, az önce televizyonda bir anlığına da olsa kendisini benzeyen birisini görmemle aklıma geldi ve internetten araştırmamla gerçekten kendisi olduğunu keşfettim. 4n1k isimli serinin dizi ayağında bir rolü canlandıracakmış.