şükela:  tümü | bugün
  • vergi kaçakçılığı yapan güzide! bir kulübümüzün yaptığı kirli oyunları belgelerle açıklamış olan finans uzmanı.
  • galatasaray sportif a.ş.'nin ali cengiz oyunlarını cesurca tane tane açıklamış olan adam. eger içlerinde biraz adamlık ve dürüstlük kalan galatasaraylılar varsa onlarda bu iğrenç oyunlardan utanacaktır.
    [http://www.youtube.com/…9ifz_t4ifq&feature=youtu.be http://www.youtube.com/…9ifz_t4ifq&feature=youtu.be]
  • talip doğan karlıbel'in fenerli versiyonu
  • bi 100 bin tl daha kaybetmesini dilediğim finans uzmanı.
  • finans uzmanı olduğu söylenen adam. iyi hoş fakat adama sorarlar;

twitter'da ahmet çakar'a yapmadığın hakaret kalmamasına rağmen, niçin karşı karşıya geldiğinizde önünde saygıyla eğilip “hocam”lı konuşuyorsun?

ünal aysal'a da sanal ortamda sallamışsın. peki ertem şener bu meseleyi ortaya çıkarınca niçin özür diliyorsun da söylediklerinin arkasında durmuyorsun?

evet bu iki soruya tatmin edici cevap verdiği takdirde “helal olsun” diyeceğim. ancak şimdilik;

bu arkadaş finans uzmanı mı yoksa geri vites uzmanı mı belli değil... zira önünde klavye bulunca ninja ruhuna kapıldığı kesin.
  • borsadan hemen hiç anlamam. o yüzden birazdan söyleyeceklerim salakça da olabilir ancak;

anladığım kadarıyla bu arkadaş bir miktar galatasaray hissesine sahip. bedelli sermaye arttırımı öncesinde bir çağrı yapılarak, şirketin kağıtları o zamana kadar gördükleri en yüksek değerden geri almayı garanti ettiğini ve aldığını da sedat doğan söyledi geçen hafta.

bu durumda bu zat ilgili kağıtları, borsa ve finansdan anlayan bir insan olarak, kısacası değerlerinin ciddi şekilde düşeceğini bilerek neden geri vermedi. yok eğer arttırım sırasında/sonrasında satın aldıysa neden şikayet ediyor?

bir dönem melo için suç duyurusunda bulunan "fenerbahçeli avukatlar derneği" gibi bir oluşum vardı. an itibariyle kafa yapısı olarak gayet benzeştiklerini düşünüyorum...
  • ünal aysal'ın mavi gözlü arkadaş diye işaret ettiği isim. kendisi boş sallamamakta, sunduğu belgeler adli makamlardan, resmi kurumlardan alınma damgalı imzalı belgelerdir.
  • galatasaray'ın teknik olarak iflas ettiğini iddia ediyor.
    gsiflas
  • boş beleş adamlardan biri. neden öyle açmak lazım. twitter denen gudubet yerde herkes bi akım pesinde ve yolunu bulma telaşında zaten. maksat fikir olsun. misal ben kassam burdan tüm türk takımlarının uefaya alınmaması gerektiğine kadar uzunca yazıları dayanaklarımla sunabilirim. 2 3 kriter lafı ederim finansal fair play borsa spk cart curt ve tamam oldu derim. bu adamın yaptığı da tam olarak bu. twitterına geçenlerde bakmıştım ve 3 kupalı bi resim vardı, uefayı filan alacaklarmış mı neymiş, şimdi baktım 3 kupadan biri bile yok aynı sayfada. bildiğin ergence yazıları ve söylemleri var. tek derdi de galatasaray. galatasaray uefaya gidemeyecekmiş. öyleymiş böyleymiş teknik iflasmış batmışmış. neyin kafası cidden bilmiyorum. ama kendi kulüpleri ağır yaralar aldığı için bu sarhoşça istekleri dilediği çok açık. galatasaray, kendi takımının durumuna düşünce çok sevinecek bu belli. ama galatasaray en kötü döneminde bile bu durumun yanından geçmedi. hele de şimdi böyle bir olaydan bahsetmek delilikle eşdeğerdir. laf salatasına devam etsin kendisini. ben niye bu kadar uzun yazdım ona şaşırıyorum, çünkü gereksiz. bakın bir de bunun köşe yazarı modeli var, uzay gökerman mıdır nedir. tek bilete 2 komedi.
  • kaybetmeye mahkum insan. stad gelirleri dedi durdu, usulsüzlük var dedi durdu, küçük yatırımcıyı güzel bi' kandırdı ve maalesef yine kaybetti.

buyrun kap bildirimi. dün ahmet hoca bu adamı referans vererek çok yüklendi galatasaray'a. fakat daha 1 gün olmadan yine kaybetti. ne çektiniz be...