• giderek popüler olan ankara pavyon sanatçısı. ekurisi ezel hanimla yaptiklari show superdir.
    ezel: hani şu var biliyon mu, benim en sevdigim sehir amsterdam, başı da am sonu da am
    hakan işleyen: benim için fark etmez ben horoz gibi siker geçerim bsnssjs

https://youtu.be/9pjwxwwwuum

bir diger popüler videosundaki cümlesi de epey komik:
    "şu milleti dolandirip kaçan neydi, danabank miydi? ciftlikbank, ayni o adam gibi duruyon aminagodumun oglu"

https://streamable.com/6ftnu
  • "bu dünyada seks büyük ihtiyaç. herkes sevilmeye, sevişmeye muhtaç" sözlerinin sahibi, angara pavyonlarının efsane sazcısı. bir gün canlı dinlemek istiyorum ama tarlam da yok ki (:
  • arkadaşım eşşek coverıyla kahkaha attırmıştır.
    tarlam olduğu ilk gün dinlemeye gideceğim.
  • ankara pavyon aleminin son donemde yetistirdigi en buyuk superstar.
  • ankara cebeci mevkiinde bulunan yalıkent nightclup'ta sahne alan şarkıcıdır. "kaç yıl oldu saymadım pavyondan gideli" şeklinde arkadaşım eşek şarkısını coverlamıştır. bir gün canlı dinlemek nasip olursa daha detaylı aktaracağım. bu aralar favori karakterim kendisi :p
  • yeni nesil (bkz: ankaralı namık) ama hiçbir zaman onun kadar başarılı olabileceğini sanmıyorum o kadar kıvrak zekaya sahip değil
  • yeni tanıdım bu abiyi ve kendime kızdım açıkcası "neden bu kadar geç tanıştım kendisiyle" diye. işini gayet ciddi bir şekilde ifa etmesi bir yana, arada bir aniden "ass" diye bir ses çıkarıp lafa girmesi de imza niteliği taşıyor.

tarla bakmaya başladım ben de diğer yazar arkadaşlar gibi. tapu işlemleri sonuçlansın hemen tekrar satılığa çıkarıp ankara yollarına düşüyorum.
  • - kaç çeşit am var?
    + 3
    - kız amı, dul amı, anayın amı!
  • "balım bir şey soracam. yabancı dil var mı?"
  • geçen gün caddede giderken karşı taraftan birinin diğerine "motor selennnnn, vay göt geren vayyy" diyerek bağırdığını duydum.
    ardından diğer kişide "gardaşım pınar hastaymış, yarrak hastası" diye cevap verdi.
    internetden baktığımda karşıma hakan işleyen çıktı. videolara filan bakarken pavyonda ki kadınlara davranışları içler acısı. millet eğlenecek diye kendinden güçsüz kişilere bunu yapmak acizliktir.
hesabın var mı? giriş yap