• şu anda sürmekte olan gsü sinema kulübü canlı yayınında tanıdığım gsü felsefe hocası. kare (bkz: the square) filminin analizini yapıyorlar. güzel bir yayın oluyor. dinlemesi keyifli. bu yayınların devamını dilerim. hocamıza tek eleştirim sürekli "dimi" demesi.
  • kaslı kollarıyla, müthiş zekasıyla bizleri mest eden, adeta bir kuğu gibi dersi dinlememizi sağlayan saygıdeğer hocamız. biliyorum entryleri okuyorsunuz hocam selamlar olsun
  • galatasaray üniversitesinde felsefe hocası.saint benoit 85 ekolünün sıkı temsilcilerinden olup aynı zamanda bir dönem boğaziçi üniversitesinde nam-ı diğer arnold olarak bilinen body building üstadıdır. edit:imla
    (bkz: eski dostlar)
  • son erkek bükücü.felsefe hocamız,sevgiyle&saygıyla...
  • istanbul aydın üniversitesi psikoloji bölümünde de ders veren değerli hocam.endüstri psikolojisi ve mantık derslerini kendisinden alma şansına eriştim.sadece okurken değil mezun olduktan sonra da keyifli sohbetleri sırasında bize yol göstermiş,desteğini üzerimizden çekmemiştir.bizim dönemin en büyük şansıydı kendisiyle tanışmak,bir ara okulu basıp dersine giresim var,3 kelimeyle tanımlarsak: en süperman hoca :)
  • istanbul aydın üniversitesi psikoloji yüksek lisans programında endüstri psikolojisi ve araştırma yöntemleri derslerini veren hocam olur kendisi. tam anlamıyla çok donanımlı biri. eğitim hayatım boyunca karşılaştığım işinin hakkını veren iki hocamdan biri. boğaziçi mezunu ve bunu her fırsatta dile getirebilir yeni tanışanlar için itici gelebilir bu nasıl egodur denebilir ama sonrasında göze batmayacaktır. her daim iletişime açık pozitif birisidir . ekşi sözlüğü takip ettiği ve hakkında yazılanları özellikle arattığını biliyorum. (bkz: farzet ki o bunu okuyor) merhaba hocam nasılsınız?
  • öğrencilerin sevdiği fakat benim yrd. doç egosuna tutulmuşlar arasında bulduğum hoca. tatsız bir karşılaşmamız oldu. bakalım zaman ne gösterecek...
  • hayran oldugum insan. siradisi kisiligiyle hos sohbetiyle gonul telinizi titreten, bagimlisi olacaginiz dunya tatlisi hocamiz. cok seviyorum kendisini.
hesabın var mı? giriş yap