şükela:  tümü | bugün
  • 5 temmuz 2015'te ekşi sözlük hakkında yazdığı yazı * dikkat çekicidir....hatta övgü dolu yazı da denebilir.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…4041/eksi_sozluk.html

...alıntı...

..........................

zamanla keyifli bir grup oluşmaya başladı ekşi sözlük çevresinde. eğlenceli, nitelikli yazılar okumaya başladık.
    ilgi her geçen yıl arttı. fikirlerin özgürce tartışıldığı bir platform haline geldi. gençlerin soluk aldığı bir alan oldu.

....................

ekşi sözlük’e ilgi artmaya devam ederken, tepkiler yoğunlaştı. ekşi sözlük’çüler hukukçularla tanışmaya, özgürlük mücadelesi vermeye başladılar. ekşi sözlük’ün özgürlüğü türkiye’ye fazla gelmişti.
    gezi olaylarından sonra baskılar iyice arttı. ekşi sözlük belli çevrelerin hedefi haline geldi.

......................

16 yılda, türkiye’de en çok ziyaret edilen web sayfalarından biri oldu ekşi sözlük. her ay 21 milyon kişi tarafından ziyaret edilen bir web sitesi düşünün. ne facebook, ne twitter ekşi sözlük’e olan ilgiyi azaltamadı. bu bir başarı.

.............
  • cumhuriyet gazetesindeki yazarlardan birisi. 5 temmuz gününde yani iki gün önce ekşi sözlük hakkında bir makale kaleme almış. yazıda ekşi sözlük hakkında pek çok olumlu noktaya değinirken aynı zamanda türkiye'de bazı çevrelerin ekşi sözlüğe olan bakış açısından ve yaptırımlarından yola çıkarak, biraz olsun araştıran ve dünyayı takip eden herkesin bilebileceği ya da tahmin edebileceği, türkiye gerçeklerini de ortaya koymuş.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…4041/eksi_sozluk.html
  • bu günkü yazısı:
    -- genetiği bozuk ayılar --

linki bilgisayar başına geçince düzelteceğim. ipad de crash ettiriyor..

edit:link düzeltildi..
  • tavsiye üzerine gittiğim doktor. gider gitmez problemin ne olduğunu benim anlayabileceğim şekilde anlattı, hem ameliyat öncesi hem de sonrası arayıp rahat rahat bilgi ve yardım alabildim. işini severek yaptığı çok belli. sayesinde hem nefes alamama problemim bittiği hem de estetik bir burna sahip olduğum güler yüzlü insan. meğerse yıllardır nefes almamışım. artık daha rahat uyuyorum. yeni burnumu herkes çok beğeniyor. doğaldan bir farkı olmadığını söylüyorlar.
  • tavsiye üzerine degil yolda gecerken tabelasını görüp gittigim doktor. kendisini bir türlü anlayamadım. kulak cınlaması var dedim, kulagı kesmeyi önerdi nasıl kactıgımı bilemiyorum.
    artık uyuyamıyorum, o nasıl travma lan?!

not: tanzanyada doktorluk yapan hakan kara'dan bahsedilmektedir.
  • geyigindibi sen misin?

hakan kara başlığına kbb uzmanı yazarsan reklam bedelini tam olarak alamayacak mıydın kardeş? saylanmaz mıydı öyle?

ya sana denk geldi kusura bakma. çünkü sözlüğü okunmaz kıldınız, çekilmez kıldınız. vazgeçsem olmuyor sevsem olmuyor kıldınız.

bu öyle bir hakan kara' dır öyle bir hakan kara'dır ki sormayın yani. kulak desen onda, burun desen onda, boğaz o biçim. şahane bir doktordur yani. tavsiye eden arkadaşıma minettarım ben.

hiç sevmediğim şeyleri yaptırıyorsunuz bana. sözlüğün ne kulağı kaldı ne boğazı. kulağının arkası kalmıştı bir tek, ona da kbb uzmanı hakan kara baksın. (sıradaki)

not: haliyle başlık hakan kara olarak düzeltildi, keşke az bekleseydim diyeceğim ama çok da pişman değilim yalan olmasın. tekrarı olmasın dileğim bu.
  • mükemmel esprilere maruz kalan doktor. işte gerçek ekşi sözlük.