şükela:  tümü | bugün soru sor
  • antalyaspor'a transfer olarak ankaragucu'ndeki bir nebze bayrak adam olmak seruvenini yarida birakmistir. iyi bir galatasarayli oldugu rivayet edilir.
  • 2005-2006 sezonunda antalyaspor'da forma giyen futbolcu.
  • gece hayatına düşkünlüğü ve performans düşüklüğüyle çanakkale dardanel'den gönderilen futbolcu. sezonu açıkta geçiriyor kendileri.
  • şimdilerde 35 yaşına girmiş olup, şekerspor forması giymektedir.
  • şimdilerde levent eriş'in yardımcılığını yapıyor. futbolculuk yaşantısına da bir ara ayrıntılarıyla değinmek gerek.
  • bu adam ile ilgili bir anım var. 90'lı yılların sonunda her hafta star tv, akşam üzeri ligteki maç özetlerini ve gollerini verirdi. 20 dakikalık bir programdı. 1. ve 2. lig maçlarıydı bunlar. çoğu zaman saatini kaçırır, programın ortalarında açardım. işte hep böyle açtığım vakitler hakan keleş'in oynadığı takımın maçı çıkardı. ve hakan keleş gol atardı. garip bir adamdı. zaten ben de hep tesadüfen denk geldiğim bu adam o yıllar şekerspor'da oynuyordu. kendi kendime her seferinde "lan ne yetenekli adam beee. leblebi gibi gol atıyor. kesin büyük takımlara gider bu 1-2 yıl sonra." diyordum. fakat çok sürmeden 1. ligte oynayan bir takıma transfer oldu, ben de izledim. meğer olayı 2. ligteymiş bu abinin. 90 dakika izleyince anladım. tutunamayıp ordan oraya gitti. örnekleri boldur. ligteki bütün takımlarda oynayan meşhur türk forvetlerinden biridir.
  • bir illüstratör.
  • ayn zayn polizey hakan olarakda bilinir.
  • darbede aktif olarak görev alan kara havacılık okul komutanı ünsal coşkun'un talebini reddedip 56 mühimmat yüklü helikopter'in malatya'dan ankara'ya intikalini engelleyerek darbenin seyrini değiştiren kişilerden birisi, kara havacı albay.