şükela:  tümü | bugün
 • sivas yıldızeli kaymakamı şahıs. türk
  kamuoyuna kendisini ayağına doktor çağıran kaymakam olarak tanıtma başarısı yanında şöyle bir özgemişi vardır;
  1984 yılında tokat'ın almus ilçesinde dünyaya geldi.
  medeni durumu:evli ve bir çocuk babası
  yabancı dil:ingilizce
  eğitimi

  ortaöğretim:ilkokulu köyü üç göl köünde, orta öğrenimini artova'da, liseyi istanbul atatürk lisesi'nde tamamladı.
  üniversite:2005 yılında girdiği selçuk üniversitesi iibf kamu yönetimi bölümünden 2009 yılında mezun oldu.
  mesleki kariyeri

  2008-2010 yılları arasında trakya üniversitesinde memur olarak görev yaptı.
  2010 yılında içişleri bakanlığı dernekler dairesi başkanlığında dernekler denetçi yardımcısı olarak görev aldı.
  içişleri bakanlığının 2010 yılında açmış olduğu 99. dönem kaymakam adaylığı sınavını kazanarak, mesleğe erzincan kaymakam adayı olarak başladı.
  sırasıyla il merkez stajı, teftiş stajı ve kaymakam refikliği stajını tamamladıktan sonra çorum ili bayat, nevşehir ili gülşehir ve kozaklı ilçelerinde kaymakam vekilliği yaptı.
  daha sonra bir yıl süreyle yurt dışı stajı ve dil eğitimi için amerika birleşik devletleri maryland eyaleti towson üniversitesine gönderildi.
  2014 yılında kaymakamlık kursunu tamamladı
  3 eylül 2014 tarihinde 2014/1032 kararname ile inhisar kaymakamlığı'na atanmıştır.
 • sivas yıldızeli kaymakamı. iddiaya göre hastalanınca hastanedeki tek görevli acil doktorunu ayağına çağırıyor, doktor da mevzuata aykırı gelemem deyince hastaneyi basıyor illa ayağınızı mı kaydıralım diyor. doktor ve üç hemşire kaymakam hakkında tutanak tuttururken kaymakam da görevli hemşireler ve doktor hakkında soruşturma başlatılsın diye telefonla talimat vermiş.

  http://www.sozcu.com.tr/…u-ayagina-cagirdi-1962073/

  (bkz: kaymakamın doktoru ayağına çağırması)

  bundan belki beş belki on yıl sonra bakan falan olacak ama ismini arayan kişi direkt benim ilk girdiğim entry ve rezaleti görecek tabi mahkeme kararı ile sildirmez ise.

  (bkz: sabire meltem banko)
 • kaymakam olan ama adam olmayan er kişi. acil servis doktorunu ayağına çağırmış, bu durumun mevzuata aykırı olduğunun belirtilmesi üzerine doktorları tehdit etmiş ve hakkında soruşturma başlatmıştır.

  şurada görüldüğü üzere yüzünden nur akıyor.
 • görevden alınması gereken kaymakam. hatta masasını toplarken o doktor tarafından videoya çekilmesi gereken, arkadan da hemşirelerin alkışlar eşliğinde söylediği "hadi gülüm yandan yandan, biz korkmayız ondan bundan." , "yürrüüü anca gidersin" şarkılarına maruz kalması gereken kaymakam. ayrıca o meşhur deyişin kim siker yıldızeli kaymakamını olarak değişmesine sebep olacak kaymakam. yalova kaymakamı rahat etmeli artık.