• muzigi her an yasayan vazgecilemez adam.
    pek cok isimle karsimiza cikmis simdiye kadar, ama sahsen ben hepsinin ayni kisi oldugunu tahmin bile etmemistim. e o da benim ayibim diyelim.
    a.k.a. dj dirty,dj loco,dj mixa,hakan kufundur,hakan kfn-dr etc..
    90'lı yıllarda, o zamanların efsanevi klübü palladium da old school rap dj liğiyle başladığı kariyeri;cool,dolphin,andromeda,sion,oxyd,exen de devam etmis,ispanyol dili ve edebiyati okumasi itibatile radyodaki herkeste bir ispanyolca ekolu baslatti...şu an radyo 5,show radyo ve radyo nostalji'de djlik yapmasi disinda klüplerde progressive ve tribal çaliyor, çok özel oldies geceleri duzenliyor. radyo'da fazla konusamamasinin sebebi radyolarin formatindan kaynaklaniyor normalde ise susmak bilmiyor...
  • dj'liğinden çok spamliğinden dem vurulan kişi. internetteki ücretsiz reklam çalışması her zaman iyi sonuçlar vermiyor sanırım..

sonradan gelen edit: spam olayını bitirmiş, tebrik eder, başarılar dilerim kendisine.
  • şu sıralar istiklal'de olimpia'da çalıyor.

http://www.olimpiabeyoglu.com/
  • dj hakan kufundur fasli bitmis, simdi olimpia spam leri basladi. listeden cikarin, ilgilenmiyorum diyorsun, dinleyen yok.

(bkz: report spam)
  • 70'ler, 80'ler neyse de 90'larla adamın amına koymaktadır.
  • birlikte çalıştığı insanların beş kuruşuna göz dikmeyen, uzun zaman sonra yanına gidip selamlaştığınızda içtenliğiyle gülümseten, camiada saygınlığıyla ön planda olan başarılı 90'lar dj'i.
  • spamci dj. kendisine kaç kere ulaştım, birebir mesaj ile rica ettim ama yok sms atmaya devam ediyor. bu nasıl bir pazarlama anlayışı çözemedim.
  • haftada 3 kez mailini alınmaz ise öldüğünden şüphelenilmesi gereken dj.
  • fena halde kilometretaşı kavramına takmış ismini ön plana çıkarmaya çalışan adam
hesabın var mı? giriş yap