• 3. sezonda kadrosuna funda eryiğit, taner ölmez, bige önal ve ilayda alişan gibi oyuncularin katildigi dizi.

3. sezon konusu ise su sekilde:

dizinin yeni sezonunda hakan, muhafız kanı taşıyan abisi yüzünden cehennem yerine dönen istanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. şehir ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, faysal ve rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. hakan panzehiri yapması için ulaşacağı nisan (funda eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı burak (taner ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan hakan’ın aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle istanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan vezir’i bulması gerekir. atalarının yaşadıkları hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.

fragman
  • hahaaha. 2. sezon sonrası utanmadan 3. sezonu çekmişler. hakan yine 'bırakın beni! allahın belaları bırakın!' şeklinde oynadıysa izlenir.
  • oha lan, bir tek ben beğenmişim sanırım.. başıma birşey gelmeyecekse beğendiğim dizi.. 3. sezonu gelecek belli ki.. gelse de bi 8 bölüm daha o çok değerli vaktimi alsa..

okan yalabık izleme sebebim.. adamın oyunculuğu güzel beğeniyorum.. bir de

------- spoiler burası diyecem ama zaten s.kleyen yok benden başka --------

leyla da izleme sebebimdi de öldü 2. sezon 6. bölümde.. 3. sezona biraz tepkim olacaktır yerini dolduramazlarsa
  • 3. sezon fragmanı ilgi çekici duran dizi. lâkin önceki 2 sezon fragmanları da ilgi çekici, heyevan vericiydi ama kısım kısım türk tv dizilerinden öteye gidemediği yerler olmuştu. umarım bu sefer çıtayı -fragmandaki gibi- yükseltmişlerdir.
  • 1.sezon severek izledim. gurur duydum ve turks are coming dedim. 2.sezonu az önce bitirdim. izlerken utandım ana kadro yine güzel oynuyor ama diğer oyuncular flash tv kalitesinde. senaristler sıçmış mantık hataları dolmuş 3.sezonu izlemeyi düşünmüyorum. netflix e ağır sövecektim ama atiye ve rise of empires sayesinde gözüme girdi.özetle oyunculardan ana kadroyu çıkar ucuz oyuncu koy bu senaryo ile gündüz kuşağında günlük dizi tadında olmuş. dark ile aynı platformdasınız insanları salak yerine koymayı bırakın.
    --- spoiler ---

leyla hançerle hakanı öldürmeye çalışıyor telaş ortamı oluyor ancak bu hançer gömlek varken işlemiyor neden bu saçmalık oldu ve faysal zaten işbirlikçi olacağı belli neden leyladan hemen vazgeçildi ölümsüz kanı verseydiniz ya amk
    --- spoiler ---
  • 3. sezonu da çekmişler yaaaa, başka diyecek sözüm yok.
  • sabırsızlıkla bekliyorum.ne kadar boş yaparsaniz yapin hem fantastik hem tarihi.bence harika
  • netflix'in en boktan 10 dizisi içinde kafaya oynayacak dizi. sırf reyting olsun diye hayatımdan bolca gereksiz dakika harcadım bu dizi yüzünden. ben ki kolay kolay bok atmam ama gerçekten çok kötü. diyaloglar aşırı basit, olaylar her zamanki gibi çok hızlı ilerliyor, konuyu işleme berbat, oyunculuklar sahte. zaman kaybı.
  • senaryosu çukurdan hallice olan vasat dizi.

3.sü yayınlanmış sanırım. bunu da utanmadan izleyip vakitlerini katlederler.
hesabın var mı? giriş yap