şükela:  tümü | bugün
 • bahçeşehir üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü stratejik pazarlama ve marka yönetimi haftasonu mba programında yarı zamanlı öğretim görevlisi. bahçeşehir üniversitesi'nde yüksek lisans yapan bir arkadaş kendisinden kişisel satış teknikleri dersini almış, adam bildiğin pazarlama ve satış gurusu * diyor. sınıfta öğrencilerine seminer davetiyeleri hediye eden biriymiş. üç de kitabı varmış.
  [http://tr.wikipedia.org/wiki/hakan_okay http://tr.wikipedia.org/wiki/hakan_okay]
 • kitaplarının dışında birçok dergide makaleleri de mevcut pazarlama alanında oldukça yarar sağlayabilecek eserleri var ayrıca mütevazi bir kişiliğe sahip olup okuyucusunu önemseyen ve hiç bir maili cevapsız bırakmayan da bir yazar.
 • bir konferansta dinleme şansım oldu kendisini çok dolu ve aktarımı çok kuvvetli. 3 kitabın yazarı, satış ve pazarlama ile ilgilenenlerin mutlaka tanıması gereken şahsiyet. güzel yazıları var buradan okunabilir istenirse http://hakanokay.com/sayfa/blog
 • hiç sevmediğim okulumda mini bir söyleşiye gelmişti kendisi. öylesine bilgili ve aktarım gücü kuvvetli ki, 4 sene geçti hala aklımdadır.
  hatta ilerleyen dakikalarda "izninizle ceketimi çıkartabilir miyim?" demiş, hepimizin ağzını açık bırakmıştır. biz alışık değiliz böyle nezaketlere kuzum.

  neyse, bugün yine aynı sebepten artık mezun olduğum okuldaymış kendisi. keşke bir kez daha dinleme şansım olsaydı.
 • yakın zamanda eğitimini verdiği swot, pareto analizleri, aida prensibi, gustav carl jung iletişim profili ve crm yönetimi eğitimleri ile içimdeki deryâya bilgi damlatan yazar ve eğitmendir.

  konuşmanın, jest ve mimiklerin ve istemsizce yapılan fiziki hareketlerin, düşünsel profilde hangi manâlara geldiğini içsel problem teknikleri ile çözümleyerek muhatabına harfiyen sunması; hattâ tüm bunları büyük bir enerji, istidât ve nezaket ile sunması, anlatmayı sevmesi ve bizim de onu dinlemeyi sevmemizin harman olması, hakan okay'ı nezdimde daha kıymetli yapmaktadır.

  konukluğunun daimi olması arzusu ile.
 • donanımlı ve tatlı bir hocadır. saygılı ve dost canlısıdır.