şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hacı hakan)
  • bir aylık kurs ücreti 3000 tl filanmış, öyle diyorlardı. hakket öyleyse vah yurdumun insanına vah.
  • kendine göre aile babası, bana göre hıyar ağası.
  • kendisi bildiğim kadarı ile türkiye'nin en bilinen spikerlerini yetiştiren tek medya koçu. haber türk'ün genel müdürü veyis ateş'in eski bir progaraminda seyretmistim hakan hocaya spiker fabrikatöru demişti. kurslarindan ntv den buket aydin, star,dan nazlı çelik, hatta kendisi ile birlikte yüzlerce tanınmış televizyoncuyu yetiştistirdiğini filan anlatmıştı. şu sıralar da artık bireysel eğitimler veriyormuş. bknz: www.medyakocu.com
  • insanlıktan çıkmış bir youtuber bence.
  • oyuncu menajerliği yapmaktadır. bünyesinde çok oyuncu olmamasına karşın siteleri genelde günceldir.
  • sisli'deki oyunculuk ajansi olan versiyonu (hakan ozturk menajerlik) icin konusuyorum: dolandirici + hirsizlar; parami gasp etmis vaziyetteler. savci uygun gorurse kendileriyle mahkemede gorusecegim fakat buraya da yazayim, baskalari ne olduklarini bilsin.

gunlerden bir gun internette rastladigim ilanina istinaden ofislerine gidip, "ucretsiz" dedikleri kayit ucretinin 250 lira oldugunu ogrenmemle kabul etmemem bir oldu. akabinde "sete yollarsak o ucretten kesinti yapariz" demelerini kabul ettim ve para vermeyerek kaydoldum.

2020 subat ayi gibi kovala adli filme figuran olarak yollandim. normalde boyle bir ise gunluk 75 lira veriyorlarmis fakat set 17-18 saate yakin olunca cift mesai yazilabilecegi soylendi. icerde bakiyem de oldugu icin cok sorgulamadim, ondan duserler dedim.

gectigimiz ay ajanstan arandim ve garanti bbva reklami icin yolladiklari ornekteki gibi bir video atmam istendi, attim. daha sonra secildim, derken reklama ana cast olarak gittim (su siralar donuyor ekranlarda.)

reklama gitmeden, ucretimin cekimin ertesi gununde 750 tl olarak hesabima yatacagi bilgisini kendisini casting director* olarak tanitan hanimefendiden aldim.

9 kasim'daki cekimin ardindan gecen haftaya kadar tum sorusturmalarimi "yonetmen yatirmadi, su oldu bu oldu" diye gecistirip, bu pazartesi 750 yerine 250 tl olarak yatirdiklarini gordum. zaten parayi niye yonetmen yatirsindi, o yapimcinin isiydi de neyse... ilgili hanimefendiyi arayip sordugumda "kayitta para vermemissiniz, setinizden kesiliyor" demeye kalkisti ve telefonu kapatti. ardindan kendisine attigim "750 + 150 = 900 liralik is yaptim. 250 lira kayit ucretini dusseniz yine 650 lira oluyor, bu yatan paranin izahi nedir?" dedigimde once "yetkililer sizinle iletisime gececek" der oldu. simdi mesajlarima cevap vermiyor.

pek yakinda buraya ilgili gorsellerle de gelecegim, bu esnada ilgili "ajans" tarafindan dolandirilmamaya bakin.
  • ehp isimli adını ilk kez duyduğum siyasi partideki birisiymiş.

flu tv deki ben marksist gördüm isimli video da çok konuşup hiçbir şey anlatmamaktadır. sorulan sorulara bile cevap vermeyip laf kalabalığı üretmesi...

ben kominist gördüm, ben liberal gördüm videoları ile karşılaştırdığımda arada dağlar kadar fark var. tamam genç siyasetçi bi abi kendisi, güler yüzlü ama ben neyi savunduğunu tam anlamadım. bu parti neden var? diğer 12562 sol fraksiyondan tam farkı nedir? -ara fraksiyon olmayacak gibi bir şeyler dedi ama mal olduğum için anlamadım. "amca ampule bas" dediler bastım diyen adama ya da benim gibi bir mal'a anlatamadılar gibi geldi.

seçime girerlerse ldp nin en az oy alan parti ünvanını alacaklarını düşünüyorum.