• ilk 2 derse girmememe neden olup sabahin 8'sinden 10'nuna kadar uyudugum yegane yer..
    not: garsonlarından bi kachini dovmek lazim...
  • meydanda.. herhangi bi insana sor, hemen gosterirler..
    hosh bi tabelasi var bas bas baariyor zaten
  • inşaat demirinden yapılmış, rahatsız edici sandalyelere sahip gözlem yeri... körpeliğin, aymazlığın, özentiliğin arş-ı alade sergilendiği, arada bir liseli öğrenci zihniyetinde takılıp kalmış tiplerin doğum günü kutlamalarıyla izlenceyi vodvil kıwamına erdirdikleri mekân.
  • üniversite sınavını kazanamamamın tek nedeni olarak görüyorum..
    edit: ne pis bir bok atmışım belli değil. düzeltiyorum. tek nedeni benim..
  • ekşi sözlük beta halinden çıktıktan sonra, yaşanan krize rağmen bütçe fazlası vermeye başlayan yegane kuruluş.
  • hakan pastensinde yapılabilecek en büyük hata berliner yememek olur. uğrama fırsatınız olursa sakın berliner yemeden o mekandan ayrılmayın. işin tek riski var, ki bu tüm diğer mamüller için de geçerli: bayat berliner.
  • kotu isletmecilige iyi ornek olan bir yer. yerlerde surunen hizmet anlayislarina ragmen konumu dolayisiyla paraya para demeyip 2-3 yil once yanindaki cay bahcesini de satin almis olan yer. igrenc bir kahveye bir milyon lira istemeyi biliyorlar hadi eyvallah da tuvaletin kokusu butun salonu sarmis, olmamis olamamis. butun bunlarin disinda sozluk zirvesi yapmak icin de ideal bir mekan sanki, sozlukte profiterole batmak isteyen ideal onbir derhal tespit edilsin yapalim, gene yapalim..
  • sallamaz garson tribi.
    sinir bozuklugu. (bkz: beklemek)
  • iki kisi oturunca tek kisilik servis acmayan mekan
  • bahçesinin çevresindeki otlu yerde 'çiçeklerin üstüne oturmayınız' tabelası olan (minik ağaçlar var orda sadece, ağacın üstüne mi oturcam) pastane
hesabın var mı? giriş yap