şükela:  tümü | bugün
  • ayşe özyılmazel'in yaş konusunda ayarı olmadığını göstemiştir. ya kendinden 30 yaş büyüğüne ya 10 yaş küçüğüne gidiyor.

gerçi ayşe özyılmazel'in çocuksu konuşmaları ve yaşına uygun olarak gelişmemiş karakteri düşünüldüğünde kendisinden genç bir erkekle daha mutlu olacağını öngörebiliriz.
  • abisi hacı sabancıya oranla daha mütevazı ve çok daha az havalı insan. kardeşi kerim sabancı için de aynı şeyi söyleyebilirim. genelde sen benim kim olduğumu biliyor musun diyen ünlülerin ve zenginlerin aksine soyadını kullanmamaya çalışan biri.

ayşe özyılmazel olayına şaşırdım. yattığı kızlar çok güzel, sevgili olduğu kızlar ortalama güzel ve düzgün karakterli kızlar olduğundan ayşe özyılmazeli iki kategoriyede koyamadım.
  • göbek adı için (bkz: sülalem rahat jr.)
  • kızların abazalarının daha fena olduğunu anlamama sebep olmuş kişidir.
    fotolarına denk gelip altlarındaki yorumları okuduğumda gülmekten yerlere yattım ,fantezilerden korktum, ne kadar çok olduğuna şaşırdım.
    vay arkadaş kızların sapığı da pis oluyormuş.
  • "kreatif" kelimesine niye öyle takmış anlamadığım insan. kreatif bir sözcük olduğunu mu düşünüyor acaba.* ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler adı altında instagramda soyadını farkedene kadar kendisini stalkladım. soyadını farketmemle dumur olmam da bir oldu tabi. ben hep sabancıları yaşlı insanlardan oluşuyor sanıyormuşum.
  • instagram hesabi kezban base'ine donusmus kisidir.
  • baya baya normal bir insan lan bu giyimi kuşamı olsun yaşayış tarzı olsun
  • napalım yani dediğim şahsiyettir.

sosyal medyanın iyice onu bunu popüler etmesiyle gözümüzün içine sokulan birisi işte. gereksiz abartılar, gereksiz hayatlar.
  • abartıldığı kadar yakışıklı olmayan adam.