şükela:  tümü | bugün
 • ayşe özyılmazel'in yaş konusunda ayarı olmadığını göstemiştir. ya kendinden 30 yaş büyüğüne ya 10 yaş küçüğüne gidiyor.

  gerçi ayşe özyılmazel'in çocuksu konuşmaları ve yaşına uygun olarak gelişmemiş karakteri düşünüldüğünde kendisinden genç bir erkekle daha mutlu olacağını öngörebiliriz.
 • abisi hacı sabancıya oranla daha mütevazı ve çok daha az havalı insan. kardeşi kerim sabancı için de aynı şeyi söyleyebilirim. genelde sen benim kim olduğumu biliyor musun diyen ünlülerin ve zenginlerin aksine soyadını kullanmamaya çalışan biri.

  ayşe özyılmazel olayına şaşırdım. yattığı kızlar çok güzel, sevgili olduğu kızlar ortalama güzel ve düzgün karakterli kızlar olduğundan ayşe özyılmazeli iki kategoriyede koyamadım.
 • göbek adı için (bkz: sülalem rahat jr.)
 • kızların abazalarının daha fena olduğunu anlamama sebep olmuş kişidir.
  fotolarına denk gelip altlarındaki yorumları okuduğumda gülmekten yerlere yattım ,fantezilerden korktum, ne kadar çok olduğuna şaşırdım.
  vay arkadaş kızların sapığı da pis oluyormuş.
 • "kreatif" kelimesine niye öyle takmış anlamadığım insan. kreatif bir sözcük olduğunu mu düşünüyor acaba.* ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler adı altında instagramda soyadını farkedene kadar kendisini stalkladım. soyadını farketmemle dumur olmam da bir oldu tabi. ben hep sabancıları yaşlı insanlardan oluşuyor sanıyormuşum.
 • instagram hesabi kezban base'ine donusmus kisidir.
 • beni bir kez daha hemcinslerimden soğutan adam... bir kız nasıl olur da öyle yorumlar yazabilir adam ne olursa olsun? pesssss.. doğrusu.
 • napalım yani dediğim şahsiyettir.

  sosyal medyanın iyice onu bunu popüler etmesiyle gözümüzün içine sokulan birisi işte.
 • allanın özene bezene yarattığı genç. doğuştan para öyle az buz bi para da değil saygın bir aile ve üstüne de süper bir tip. şu an türkiye'de isteyip de atlayamacağı hatun yok. abisi hacı'ya bonus olarak göt göbek de verilmiş doğuştan.
 • sanki hayatı çok güzel ama bi yandan çok saçma yani.mutlu değil.tamam bu hayatla mutlu olmamak biraz zor gibi görünebilir ama.bi içine kapanıklık mı desem,bıkmışlık mı..yada her ikisi de bence var hakan'da.kendisi fenomen sayılabilir,çünkü instagramda baya fotoğrafları iyi beğeniler alır ve yorumlara girince hiç beklenmeyecek isimlerden aşk itirafları görürsünüz,düşün yani en arkadaki asosyal kız bile kalp felan atar yoruma ..bunları geçtim,onun sıkıldığını hep düşündüm bu konularda,düşünsene seni sevenlerin %99.9999'ı seni paran,mevkin için seviyor.çünkü bu kızların hiçbiri onu tanımıyor ki,kişiliği için sevsin.çevrende birçok sana güzel mesajlar,övgüler yazanlar var.ama hiçbirini tanımıyorsun,samimi gelmez ki?bence sıkıcı bir hayatı var.çalışmak zorunda olduğu,daima manşetlerde yer alabileceği,gizlisi saklısı olamayacak,etrafında tonlarca samimiyetsiz insanların bulunacağı düşünülürse can sıkıcı..ama diğer tarafı,yani dubai,new york,miami işte zengin mekanlarında(pek bilmiyorum yanlış olmasın) takıldığını düşünürsek arada yüzü gülüyor olabilir.