şükela:  tümü | bugün
 • 1953' de akşehirde doğan,türkiye aile planlaması derneği nin yönetim kurulu başkanı olan.cinsellik ve üreme sağlığı hakkında konferanslarını harika bir sunumla dinleyicilere keyifle anlatan prof. dr ünvanlı harika insan.
 • tek kelimeyle super bir insan..
  ancak tek kelime etmekle kalmayip uzerine tonlarca soz de soylenecek insan...
  kendisi ankara universitesi kadin dogum hastaliklarinda ikamet etmektedir.
  üreme sagligiyla ilgili sahane sunumlariyla insanlarin agizlari acik birakan sahistir. fertilizasyonu bir baska birinden boyle guzel ve gercek resimlerle desteklenerek izleyemem heralde.
  ve ayrica kendisinin super bir tup bebek merkezi de bulunmaktadir.tum bu yaptiklari ve sahip olduklarina ragmen gayet mutevazi ve de cok sevimli bir insandir.
  belki de dedigi gibi gelecegin basbakani olurum*...
  "politikaya atilmicam demeyin" demisti kendisi...
 • mesleki açıdan çok başarılı olmasının yanında, hastalarının ruhuna da hitap edebilen muhteşem doktor, muhteşem insan..
 • medicana ankara hastanesinde hizmet vermeye başlamış profesör doktor ayrıca çankayada kendi adı ve soyadının baş harflerinden oluşmakta olan hş klinik adlı tüp bebek merkezinde de çalışmalarına devam etmektedir. iyi, içten ve başarılı bir doktordur kendisi
 • türk jinekoloji ve obstetrik tarihinin en büyük utanç kaynağı olan doktordur. aslında ettiği hipokrat yeminindeki her söze ihanet edip hocalarını, meslektaşlarını, öğrencilerini, hemşirelerini, hastalarını, yanında çalışanları, kendiyle hizmet alışverişinde bulunanları dolandırdığı için artık doktor değil tıp jargonuna göre şarlatandır. bahsedilen kişiler ve piyasadan 2015-2016 yılı itibarı ile 5-10 milyon lira arası zikredilen bir parayı alarak , yani dolandırarak, yurtdışına kaçmış , arnavutluk’ta yaşamaya başlamıştır. allah kimseyi böyle rezil bir duruma düşürmesin.