şükela:  tümü | bugün
 • cemaatçi iki ismin karşılaştırılması. biri türk futbol tarihinin en iyi, en büyük futbolcusu. biri de muhtemelen en iyi basketbolcusu olacak. acaba sporcu yetiştirme işini ülke olarak cemaate mi devretsek. *
 • valla kimse kusura bakmasın, hakan şükür'ün olduğu yerde lefter'in, metin oktay'ın falan esamesi okunmaz. cemaatçi diye kompleks yapmaya gerek yok, türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur hakan şükür. bir fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu.

  versusa gelirsek türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu ile henüz yolun çok başında olan bir basketbolcunun kıyaslamasıdır. ortak noktaları ikisinin de cemaatci olmasıdır.
 • hakan şükür'ün olduğu yerde bi zahmet lefter'in, metin oktay'ın, baba hakkı'ın esamesi okunmasın zaten. bülent korkmaz'ın, emre belözoğlu'nun esamesi okunsun. sik kafalılar sizi. adam uefa'yı aldı ya. başımıza allah oldu.
 • https://twitter.com/enes_kanter
  https://twitter.com/hakansukur

  geçimini spor yaparak kazanan bir basketbolcu ile futbolculuk zamanı kazandığı kariyer sonrası yayıncı kuruluşta yorumculuktan tutun da, türkiye büyük millet meclisinde milletvekiliği görevine kadar bir çok mevkide yer almış eski futbolcunun kıyaslanmasını içeren versus.

  işin ilginci enes'in twitter sayfası türkiye'de engelliyken, hakan'ın sayfası apaçık meydanda. hakan şükür 782 bin kişi tarafından takip ediliyor. adam eski milletvekili, fetöcü diye yakalama kararı var, kendisinin her zaman için yazacağı çizeceği şeylerin önemi ve anlamı büyük, akp'nin içini dışını da biliyor ve sayfası açık ama maklube fotoğrafları paylaşıp, ancak üç beş atarlı cümle yazabilen idiot enes'in sayfası engelli.

  adı ne? fetö ile mücadele. yaw he he.
 • hakan şükür'ün sadece galatasaray'a mal olmuş bir oyuncu olduğunu düşünen kişiler var. adam milli takımın başında 51 golle en fazla gol atan oyuncu . işin garibi hakan şükür'ün milli takımda attığı golün yarısını milli takımda atan yok. 23 golle burak yılmaz var sırada.
 • ikisi de "kandırıldık" de haka ülkede kraldilar. ama demediler. su an ikiside vatan haini..