1. recep tayyip erdogan’in olaylari tirmandiran aciklamalari ve uzlasmaz tutumu neticesinde, akp’den verilen ilk firedir.

--- spoiler ---
    hakan sukur, aciklamasinda “ben galatasarayli, fenerbahceli, besiktasli gencleri orada yanya gorunce duygulandim. biz insanlarin kardesliginden, kimsenin zarar gormemesinden yanayiz. sayin erdogan’a saygim devam ediyor; ancak su andan itibaren bagimsiz olarak milletvekilligi gorevimi devam ettirmeyi dusunuyorum.” sozlerine yer verdi.
    --- spoiler ---

haber linki

edit:
    bunu okuyan hukumet yanlisinin o an yuzundeki ifadeyi dusunsenize
  2. (bkz: yaman şakacısın delikanlı)

edit: işbu entry gezi parkı direnişi esnasında yazılmış olup, hakan şükür'ün gezi parkı direnişçilerine destek vermek amacıyla istifa edeceği kurgusuna dayalı olarak yazılmıştır.
  3. tayyip istifa etse, hükümeti düşürse, partiyi kapatsa bile gerçekleşmeyecek eylem.

edit: kıvırmaya gerek yok. göt oldum. şansımı sikeyim amk. tamam vurmayın. :) iyi yanından bakalım, akp'nin gidişi yakın. hemen akp'nin sonsuza kadar iktidarda kalması falan gibi başlıklar açmam lazım.
  4. başbakanın sert tutumunu eleştiren, tencere tava hep aynı hava, bu ne?,çocuk muyuz?, yok sakla samanı gelir zamanı, sana ne saman ye deseydi bari diyerek başbakana sert tepki gösterip partiden ve ankara büyükşehir belediye başkanlığından istifa eden ve muhalefet saflarına katılacağını belirtilen melih gökçek akp'nin ikinci firesi oldu.
  5. dezenformasyon denilen olaydan.ondan sonra bilmem ne bilmem ne.kimse kusura bakmasın da bu ve benzeri dezenformasyon ve manipülasyon durumları istifa ettiği iddia edilen partinin en büyük geçim kaynağıdır.ya ustaca yalan soyleceksiniz yada yalan söylediğiniz anlaşılınca artık kimse size inanmaz velev ki doğruyu soyluyor olsanız bile durumuyla karşı karşıya kalıp topu üstten auta göndermiş istifadır.

hakan şükür'ün akp'den istifa etmesi hakkında bilgi verin