şükela:  tümü | bugün
  • cemaat mi bakıyor bu herife yoksa futboldan, siyasetten kazandığı paralarmıdır bilmem, ama adam türkiye'de yaşadığı hayattan daha lüks bir hayat yaşıyor amerika'da.

yeni görüntüleri düşmüştür.

link

edit: ayrıca görüntüler türkiye'den kaçıp sığındığı "fare deliğini de" barındırır.

edit2: yazdığım entryde geçen "lüks" benim yorumumdur, nihayetinde benden lüks yaşıyor ve ben böyle değerlendiriyorum.
    asıl konu çekilen görüntülerdir.
  • zamanında futboldan kazandığı paraların yanında; muharrem ince’ye bedava özel ders vermesine izin vermeyen akp hükümeti bu adama lig tv ve trt’de yorumculuk yapmasına göz yummuş ve vekillik maaşının yanı sıra milyonlarca doları trt bütçesinden kendisine aktarmıştır.

o arabalar, o evler hep halkın vergisiyle, elektrik faturasındaki trt payı ile alındı. ve buna göz yumanlar utanmadı, asla da utanmayacak!

edit: modern mesiah uyardı sağolsun;
    “ince, ankara'nın balgat ilçesindeki ömer seyfettin lisesinde boş geçen fizik derslerine girmek istemişti, özel ders değil.”
  • bir zahmet o kadar parası olsun. hakan şükür bu. e bi de futbolculuktan sonra akp besledi büyüttü. fetö hakan şükür'e değil, hakan şükür fetö'ye bakar.
  • benim merakım milletvekili emekli maaşı daha yatıyor mu?
  • ne emekli maaşı ne stadyum programı ne akpsi amk? adam hakan şükürdü lan. bi zahmet bu kadar parası olsun. hatta kirada oturmasını bile garipsedim.
  • futboldan parayı vurdu.
    cemaatten parayı vurdu.
    akpden parayı vurdu.
    büyüğünden izin alarak tv yorumculuğu yaptı yine parayı vurdu.
    edit: bi de fiziki olarak hiç yapmadığı milletvekilliğinden parayı vurduydu. sonradan geldi aklıma.
    ben mi yaşayayım böyle aq.
  • asgari maaş tutarındaki köpek maması stoğuyla derin düşüncelere gark eden görüntülerdir.
  • görende saraylarda yaşıyor 100 tane hizmetçi buna bakıyor sanar amk. adam milyonlarca euro para kazanmış futboldan, amerika'da restoran açmış, kendi arabasıyla mekanın malzemesini kendi taşırken görüntülenmiş, bir de lüks içinde yaşam denmiş. bu mu lan lüks?
  • adam 20 sene ust duzey futbol oynadi milyon dolarlari cukkaladi. gitti akp milletvekili oldu milyonlari cukkaladi yine ayni akp doneminde tv yorumcusu oldu yine milyonlari cukkaladi. san fransisco palo altoda o yasamasin da biz mi yasayalim amk. cemaatten bu enayi 3 kurus almamistir bence, anca inek gibi sagmislardir bu saftirigi. kalan paralar bunlar. dusunun artik herifin kac parasi oldugunu.

sirf trt'den 740 bin lira aliyomus adam. lig tv yorumculugunu falan bilmiyorum, girip bi arastirin oradan kac milyon cukkaladigini.

edit: lig tv'den aylik 150 bin lira aldigini soyleyenler var. gerisini siz dusunun amk.

futboldan kazandiklarini saymazsak bu halkin vergisinden milyonlarca dolar yemis herif. sahsen ben ne bu herife ne ne de izin verenlere hakkimi helal etmiyorum. bunun bir de ahireti var ey tepedekiler.
  • fotoğraflardaki arabalar;

(bkz: volkswagen eos)
    (bkz: mercedes-benz glc)
    (bkz: lexus lx)

kanımca abd şartlarında lexus lx (2018 başlangıç fiyatı 80 küsür bin dolar) dışında diğer iki otomobil, sıradan ve hatta mütevazi tercihler.