şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ön edit: fetöspor dün göğsünü gere gere aldığı karardan geri adım atarak hakan şükür ü ihraç etti. önceden demiştim sizi artık ancak komple istifa kurtarır başka türlü fetöspor ismi değişmez.

gassarayın tescilli tasdikli fetöspor olduğunun kanıtı olay.

bu görüşe karşı çıkan taraftarlara tek diyeceğim gs yi tutmak, formasını almak fetö ye yardım etmektir. milyonlarca insanın hakkına giren teröristlere destek olmaktır bu yanlıştan dönün.

genel kurulda yana yana fetöcü yü böyle savunan kadir çetincalının fetöcü olduğu da böylelikle ortaya çıktı. kanıt yakında bu ve bunun gibi tüm fetöcülerin içerde çürümesi dileğiyle.

bu da fetö yü alenen koruyan gs ye gelsin.

editt: hükümetten fetöspor a uyarı gelmişti. milyonlarca vergisi daha yeni silinen fetöspor un devlete, millete meydan okuyup fetöcü olduklarını resmiyete dökenlerin bu haber sonrası götü tutuştu muhtemelen ki olağanüstü toplanma kararı aldılar. bu saatten sonra o kulüp komple istifa etmedikçe fetö damganız asla silinmeyecek. o yüzden boşa toplanıp "biz fitici diğiliz" deyip fetönün has adamlarıyla gezmeyin, bu insanları taraftarlarınızı salak yerine koymayın.

edit: bu olayı akp nin yaptıklarıyla doğrulamaya çalışıp, bir yandan da objektiflik ve muhalif maskesi altında hakan şükür nezdinde fetö yü savunanların insanları salak yerine koyması gerçekten sinir bozucu. gs deki kripto fetöcüler de, ki kimse gs nin ekseriyetinin fetöcü olmadığını savunamaz, düşük iq lu muhalif kesimi yanına almak için izmir marşı okudu.
  • vatan hainliği yapan bir adamın kulüp üyeliğinden atılmaması ve üstüne de izmir marşı söylenerek saçma durumun ortaya çıkması durumudur.

ayrıca fetö'cülerin gitmediğini ve bitmediğini gösteren bir durumdur.
  • çünkü sporla siyaset birbirinden ayrıdır. ikisi farklı şeylerdir ve birbirine etki etmemesi gerekir.
  • eski akp milletvekili hakan şükür'ün üyelikten atılmamasıdır. bir beşiktaşlı olarak beni hiç ilgilendirmez ancak düne kadar bu adamı meclise çıkaran akp'ydi. gelip kimseye şimdi atar yapmaya hakkınız yok.

siz bi şey yapınca kandırıldık ama başkaları yapınca hain. oldu canım.
  • galatasaray kulübü üyelerinin yaptığı en şerefli iştir.

daha dün fethullah gülen'le abd'de sabah kahvaltısı eden ak partili milletvekilleri meclis'te fink atarken bugün galatasaraylı hakan şükür'ün kulüpten ihraç edilmesini istemek vicdansızlık, haksızlık ve iki yüzlülüktür.
  • fetösaray'a yakışan hamledir. şimdi bazı uyuzlar gelip yok şu kadar gol attı, yok bu kadar şampiyonluk yaşadı falan diye istatistik kasarlar. ulan dünyanın en iyi topçusu olsa ne yazar? milyonlarca dürüst, onurlu, namuslu insanın hakkını gasp etmiş bir orospu çocuğunun önde gelen sevdalılarından, hizmetkarlarından biri bu herif. gerçi foyası meydana çıkınca tabanları yağladığı için herif de denemez kendisine. neticede bu sarı kırmızı kulüp bozuntusunun içinde daha bunlardan çok olduğunun bariz kanıtı olarak kıyamamışlardır bu şabana.

(bkz: dokunmayın şabanıma)
  • muhtemelen emir buyuk yerden gelmistir
  • gs camiasının yalaka olmadığının, rüzgara göre yön değiştirmeyeceğinin, eğilip bükülmeyeceğini bir kez daha dosta düşmana ispatlamış, çomar turnusolu karardır . tek üzüntüm hakan şükür ve arif erdem gibi bu kulübün formasını senelerce şerefiyle, onuruyla, alın teriyle ıslatmış, şampiyon kulüpler kupasında yarı final oynamış ismail demiriz'in ihraç edilmesidir ! ismail demirizin ihracıyla ilgili konu nedir bilmiyorum ama ne yaparsa yapsın nereye üye olursa olsun, hakan şükürün, arif erdemin, ismail demirizin bu kulübün tarihinde aldıkları yeri, gerçek gs taraftarının kalbindeki yerini silebileceklerini düşünenler safkan ağır çomarlardır !