• lan mekânın adı tuts, ikinci şubeyi açsa tuts2 mi olacak?
  • hakan şükürün bir adet demirle kaplı olduğunu da göstermiştir.
    hayır şu fotoğrafı çeken arkadaş telefona bakınca aa bu olmamış ya falan dememiş mi hiç. bildiğin demire bakıyom 25 saniyedir amk.
  • başlığa bakınca önlüklü elinde tabak millete servis yapıyor falan sandığımdır. kafe açmış garsonluk ne alaka. *
  • "hakan şükür sipariş aldı. iki oldu" adlı ercan taner sözlerini akla getiren durum.
  • 1- kafe nerede?
    2- hakan şükür nerede?
    3- bir ben mi başlıkla, linkteki haber ve foto arasında bir bağlantı kuramadım?
  • başlığı okuyunca hakan şükür'ün saati 8 dolara kafede komilik yapıp bulaşık yıkadığını fln zannedip sevinmeyin. en az 3 milyon dolares yatırımla kalifornia'da cafe sektörüne girmiştir.
    bu fetöcü'lerin ileri gelenlerine ve akp içindeki siyasi uzantılarına birşey olmaz. hayatlarına kaldıklarına yerden en iyi şekilde devam ederler. bu milletin sırtından milyarlarca doları kaldırdılar akp ve cia işbirliği ile. yakalananlar, ceza alanlar anca sınav sorusu verilip memur fln yapilan ezikler. topunun allah belasını versin.
  • trol başlıkları sene 2017.
  • iki saattir, mandalla çekilen fotoğrafa bakıp zaten az olan nöronlarımı zorluyorum.
    kimse bunu bana hakan şükür diye yutturamaz.
    bu bildiğin patrick swayze'nin gençliği .
  • tost makinesiyle çekilen fotoğraf o kadar olur, kuş mu kondursun bi de!
hesabın var mı? giriş yap