şükela:  tümü | bugün
144 entry daha
  • hakan şükür en akilli adımı atmıştır. türkiye de kalsa cezaevine girecekti yada safini degistirip biat etse yalaka olacaktı. ulkemizde fethullahçılar konusu şuan aynen böyle gidiyor. siyasetçilere kimse ağzını açamıyor. fethullahçı çetenin en büyük destekcileri elini kolunu sallayip geziyor.
  • ingilizcesi gelişsin diye yaptığını söylediği olay.
  • bana bu uber tezgahı pek inandırıcı gelmedi. içerde yatanların "kaçıp dışarda yaşayanlar, örgütün sahip çıktığı tipler lüks içinde yaşamaya devam ediyor" algısını yıkmak ve örgüt içinde bir çözülmeyi engellemek için uydurulmuş bir tezgahmış gibi geliyor.
  • taksicilerin kolpa anılarına inanmam genelde. bu tezi bozan ilk taksicidir.

--- spoiler ---

taksici: abi biz de top oynadık gençken, hatta benim takım uefa kupası finalini kazandı. inter’de bile oynadım ben, milletvekilliği bile yaptım.

ben: oha.

--- spoiler ---
  • mağduriyet propagandasıdır
  • bu adama küfür eden tek tek herkes şayet ülkeyi yöneten malum şahıs ve çevresindeki herkese de aynı küfürleri etmiyorsa ben onları amk. diğerleri ülkenin rantını paylaşmada fetö ile anlaşamayıp ters düştüler kanlı bıçaklı oldular hakan ise hocasıyla böyle bir rant savaşı olmadığı için hala mürit olarak kaldı. tek fark bu.
    hakan şükür'ün tek suçu sümüklü ağlak bir şeyhe inanıcak kadar ahmak olmak. o kadar. kendisini vatan haini ile suçlayan herkesi üstüste koysan onun kadar vatanına hizmet etmemiştir.
  • cunku; los angeles ilikken, silivri epey bi soguk ve yatak sikintili, hakan uzerinden yol almak cok rahat, digerleri can yakar.
  • algı operasyonu;
    "ey halkım ben de sizin gibi fakirim, garibanım"

gizli mesaj;
    "diren ey cemaat, en dipten sinsi gibi geliyoruz "

laik demokratik sosyal hukuk devletinin düşmanları "fenerbahçe düşmanlığı" ile konuyu saptırmaya çalışıyor.

kimi galatasaray taraftarları ise fanatiklikten gözleri kör olmuş ki hakan şükür güzellemeleri yapabiliyor.

1972'den sonra 14 yıl şampiyon olamayıp 1986 - 2018 arasında yani son 32 yılda 16 kez şampiyonluk ve uefa kupasını getiren o süreçte 4 kez üst üste (hakan şükür ve arif erdem ile) şampiyonluk hiç mi garip gelmiyor size?

fetullah gülen; ezeli rakibiniz fenerbahçe'nin kulüp başkanını 1 yıl kodese tıkıyor, fenerbahçe'nin futbolcu otobüsünü kurşunlatıyor, gezi'deki "kabataş yalanları" gibi "elimizde kamera görüntüleri var" deyip şike kumpası çekiyor ve galatasaray yöneticileri; lütfi arıboğan, ilhan helvacı, ebru köksal "şike belgeleri var" deyip uefa başkanı platini'ye asist yapıp fenerbahçe'nin avrupa'da yolunu kesiyor. yuhhh ki ne yuhhh be !
  • yani diyor ki: "bakın iflas ettim, ekmeğe muhtaç kaldım, dibe vurdum, şoförlük bile yapıyorum... o nedenle benim yurt dışına kaçırdığım milyon dolarlara dokunmayın" :)
    çakaaaaaal :)
1 entry daha