• hakan sukur kanmis bu teror grubuna ve eminim cok pisman,hakan sukur yapilan bu teror olaylariyla alakali degildir bence en azindan ben buna inaniyorum eger alakaliysa allah bin beter etsin
    bu adami bu kadar buralarda yikip ezip gecerken bununda evladinin ailesinin oldugunu unutmamak lazim ondan once hakan sukurden daha beter yanyana sayisiz fotografi olup kesinlikle laf soyletmeyip kandik diyen siyasilerde var.. adam simdi amerikada ulkeden ayrilmis orda duruyo dusene inanilmaz vuruyorsunuz.. hadi burda kandirildik diyen siyasilerede tam olarak bu sekilde saldirsaniza??
    not: teroristlere sayin diyip onlara kucak acan chp lide degilim kandirildik diyen akp lide degilim ben normal siradan vatanini seven bir vatandasim
  • kendi sürgünde şoförlük yapıyor ama zihniyeti iktidarda ve düşmanlarını içeri tıkmakla meşgul
  • beyoğlu yosması diye aşağıladığın takım ülkeye uefa kupası ve süper kupa kazandırmış. hakan şükür'ün milli takım ve gs kariyeri ortadadır. hayatında 31 çekmek dışında başarısı olmayanlar gelip burda saydırıyor.
  • eğer suçluysa haketmistir
  • taksicilerin kolpa anılarına inanmam genelde. bu tezi bozan ilk taksicidir.

--- spoiler ---

taksici: abi biz de top oynadık gençken, hatta benim takım uefa kupası finalini kazandı. inter’de bile oynadım ben, milletvekilliği bile yaptım.

ben: oha.

--- spoiler ---
  • türkiye ye küpek firhat lar ve hakan şükür giremez
  • cunku; los angeles ilikken, silivri epey bi soguk ve yatak sikintili, hakan uzerinden yol almak cok rahat, digerleri can yakar.
  • yani diyor ki: "bakın iflas ettim, ekmeğe muhtaç kaldım, dibe vurdum, şoförlük bile yapıyorum... o nedenle benim yurt dışına kaçırdığım milyon dolarlara dokunmayın" :)
    çakaaaaaal :)
  • geçen hafta bir gürcü bir de çinlinin bana hayretle aktardığı haberdir. bence bu insanların bu haberi duyması çok daha hayret verici. var altında bişey (içerik biraz zayıf oldu ama komploculukta yeniyim)
  • bu şakirdin california ve virginia eyaletlerinde ikamet ettigi 2 adet kalbur üstü evi, altında über yaptığını iddia ettigi ve amerika’da bile öpücükle verilmeyen son derece pahalı mercedes suv aracı mevcut.
    youtube’de yayın yaparken üzerine giydiği adidas 3y ceket bile amerika’da $350-$500 fiyatlarla satılıyor. 3 adet çocuğu var, okula gidiyorlar ve iddiasına göre oturma izinleri olmadığına göre, yüksek öğrenim yapan 19 yaşındaki kızının okul ücretlerini amerika ödemiyor. yani cebinden ödemek zorunda.
    2 ev, 3 çocuk, 1 eş toplam 5 nüfus. kira veya morgage, emlak vergisi, araç ve ev sigortaları, yasam standartları derken aylık minimum $20.000 para gerekir.
    ingilizcesi yok, yasal çalışma imkanları da çok kısıtlı..
    peki bu değirmenin suyu, keyif için yaptığını söylediği über’den teknik olarak gelebilir mi? hayır!
    bir diğer husus, adem yavuz arslan türünden azılı fetö mensubunun da aynı über masallarını anlatıp, bütün gün sözde habercilik yapabilmesi, bol bol new york’a gidip gazetecilik(!) faaliyetleri yürütmesidir.
    son derece bariz şekide, işbu terör ve çıkar örgütü, yeni bir algı operasyonu içinde.
    kendilerini elit ve çok zeki, milleti de davar sürüsü görmeye alıştırıldıklarından, götlerinin ve maskaralıklarının kabak gibi meydanda olduğunun farkında bile değil bu dingiller.

damga pulu olarak: hakan şükür, arda zibidisi için yayınladığın videoda, fona atatürk fotosu, sony dslr makine ve galatasaray logolu ibrik ile oluşturduğun sahte mizanseninde, ibriğe su doldur yüzünü yıka, takiben kendi fotonu çek ve atatürk fotosu ile karşılaştırıp utan!
hesabın var mı? giriş yap