• kurt cobain öldugu sıralarda,bi radyo programı yapıodu..o gune ithafen de programda sırf nirvana calıyodu ama sanırım kurt cobain in ölumunden ziyade üzüldügü sey bi hafta sorasına nirvana londra konseri icin elinde bulunan biletti..yanlıs hatırlamıosam oldukca aglamaklı bi prgramdı..
  • nik neym konusundaki netliğinden dolayı kendisini takdir ediyorum... ben de nikimi "kaan sezgin" yapacağım bundan sonra. ne o öyle bişeylere özenir gibi sezyum-mezyum ayakları...
  • bir konser ilanında gördüm adını dj hakan tamar diye yazmışlar. öneki çok hafif kalmış başka bir rütbe yakıştırmak lazım prof.dj vs gibi.
  • ben dahil birçok kişinin müzik zevkini değiştirdiğini,yeni boyutlar kattığını düşündüğüm über şahıs (bkz: punkart)
  • ana babasının göbeğini kadife sokak'ta düşürdüğü gün gibi ortada olan bir kimse. müzik işleriyle pek ilgisi varmış gibi görünmedi bana.
  • az once yaklaşık onbeş sene ardindan dinlediğim şahıs..

hey gidi punkart
  • bir programında unfinished sympathy için dünyanın en iyi parçasıdır demiş müzik adamı. evet müzik adamıdır, bitli rakçı gibi iki gruba kelepçelenmeyip geniş açısıyla bugüne gelmiş, punkartı klasikleştirmiş kişidir.
  • -öyle ki, çaldığı şarkıları shazam bile bilmiyor.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
  • bayağı hoş sohbet, düşündüklerini çok güzel kelimeler seçerek gayet vurucu şekilde anlatabilen bir adam.
  • eskiden beri rock müzik sevenler için taksim'in vazgeçilmezi olan fakat bir süredir faal olmayan kemancı'yı kasım ayından itibaren yeniden canlandırmak için uğraş veren müzik insanı. mekan güzel, sanırım daha güzel olacak.
hesabın var mı? giriş yap