şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dediydi dersiniz, bir sonraki seçimde antalya büyükşehir belediye başkanı olacaktır kendisi.

edit: olmayacaktır. bunu da dediydi diyebilirsiniz.
  • uzaktan baktığımda samimi, yakına geldikçe aşırı samimiyetsizleşen insandır. öncelikle bir yere gelmeden önce bir konuşmacısı vardır. ikide bir türkiye'nin en genç belediye başkanı diye diye icraatlardan bahseder, kafa ütüler.
    sonra kendisi gelir, okulda bile konuşma yaparken icraatlardan bahseder. eh be kardeşim yapma bunu...
  • enteresan bir başkan.
    akp'den zerre haz etmeyen bir insanım, antalya'da da akp'ye bağlı tek merkez belediye kepez belediyesi, hakan tütüncü de o belediyenin başkanı.

çok alakasız bir şeyden dolayı bir tanışma olanağı olduğunda farkettim ki dünyanın en yobaz ve en önyargılı insanıymışım ben.
    bu adam bölgesinde çok seviliyor ve kameraların, herhangi çıkarın olmadığı bir, bire bir dialog ortamında da acaip yardımsever ve samimi. çok düzgün bir insan gibi duruyor tüm sıfatlarını bir kenara bıraktığında da.
    neden etkilendiysem onu da anlamadım, ama acaip etkilenmişim adamın karakterinden.
  • dediydi dersiniz, önümüzdeki yerel seçimlerden sonra antalya bşb başkanı.
  • bugün kendisiyle bir belediye otobüsünde karşılaştığım antalya kepez belediye başkanı.
    otobüse bindim tekli koltuklarda oturuyordu, bilbortlardan tanıyorum yüzünü, ilk defa kanlı canlı gördüm. her binenle inenle selamlaşıyor falan, millet de rahatça takılıyor, arkada fotoğrafçısı var arada bir kare alıyor falan, her şey normal. arada sorusu olan soru soruyor, o projeleri anlatıyor, tane tane konuşuluyor, sonra herkes kendi hayatına tekrar dönüyor falan.

meğer kendisi her hafta bir otobüs hattı seçip, ilk durağından son durağına kadar yolcu gibi takılıp hem seferleri denetliyormuş, hem de vatandaşla ilgileniyormuş.
    olağan bir günde kendisine rastlayabilirsiniz. belediye çaycılarının bile kasıla kasıla gezdiği şu günlerde bir başkanın böyle bir şey yapması pek keyifli.

garibime gitti. ulan dedim, amacı ne olursa olsun bir devlet yöneticisinin halka karışıp, otobüste normal vatandaş gibi sohbet ettiğini de görecek miydi bu gözler.
    pek keyifli bir andı sözlük.
  • türkiye'nin görüp görebileceği en iyi belediye başkanıdır.
    ben hayatımda bu kadar çalışkan, sanata ve eğitime önem veren başka bir insanla tanışmadım.

mart 2019 yerel seçimlerinde bir kez bile düşünmeden mühürü basarım. şehir ve ilçelere hizmet lazım.
  • mensubu olduğu partiden nefret ediyorum ama oyumu yine bu adama vereceğim. verdiği hizmet, ilgi ve alaka inanılmaz boyutlarda. halk otobüsünde, durakta, personel yemekhanesinde falan görebilirsiniz kendisini. ben, bu denli çalışkan ve mütevazı kişiliğe sahip bir belediye başkanı görmedim daha. hangi partiden girerse girsin, verdiği hizmet ve buram buram kokan kalitesi ile uzun yıllar kepez belediye başkanı olmaya devam edecektir.

gönderdiğin takvim geldi başkanım. şimdiden yeni dönemde başarılar.