şükela:  tümü | bugün
247 entry daha
  • an itibariyla kanald de ekşi yazarlarına giydiriyor,
    birazdan karışır buralar,vaziyet alın

aradan yarım saat geçti hala ısrarla devam ediyor.

https://youtu.be/ubydvvqyhm8

video 37:54. dk da başlıyor
  • şu an canlı yayında ekşi sözlük'e saydırıyor. kimsiniz ulan sıfatınız ne, korkaksınız vs..

keşke biraz cesaretli olup, şu 1 ayda getirilen zamlardan bahsedebilse. varsa yoksa goy goy. her şeyi her konuyu yorumlayabiliyor, çıksın mesela 800'den fazla ürüne ek ilave gümrük vergisi neden getirilmiş konuşsun, mesela medikal bir ürün olan kontak lensin yerli üretimi var da biz mi almadık? yerli üretim böyle mi korunuyor desin.

bunları konuşsan goy goy yapmasan halkın yanında olsan merak etme seni burada bir allahın kulu eleştirmez hakan ural. eleştireni de sustururlar.

edit: toplamda 4 ayrı kararname ile 5 bine yakın ürüne ilave vergi getirilmiş.
  • an itibarıyla tv’deki yayını üzerinden “siz kimsiniz oğlum?!” diyerek bizlere kimlik soran zat.

ben voyager altin plak; güneş sistemi’nden çıkarak yıldızlar arası yolculuğa çıkan insan yapımı uzay aracındaki plak. insanlığa dair her şeyi üzerimde barındırıyorum.
  • an itibarıyla ekşi sözlük ve yazarlarına giydirmektedir.

tn:eski film artisti yeni tv yorumcusu.

ekleme: sözlüğe ikinci sortiyide yaptı ...
  • an itibariyla canlı yayında sunduğu programda eksicilere saydirirken kendi elini şapur şupur öpen tv ünlüsü.
    p.s. sakin ol şampiyon.
  • sosyal medyaya saldırmakta moda oldu.

asıl sen kimsin bu ülkeye maç yorumlar gibi magazin yorumlamak dışında ne faydan var.
  • demirören kanal yönetiminden aldığı talimatla akp'nin "sosyal medyaya tc kimlik no ile girilsin" projesine destek vermek için saçmalayan yorumcu. saçmalıyor çünkü sosyal medyada özel hayata neden karışılıyor diye sitem ediyor. e paşam sen dedikodu programı yapıyorsun, tv'de yapınca meşru mu oluyor bu işler?

bu arada hakan ural kim?
  • az evvel programında, ekşi sözlüğe " kimsiniz oğlum siz?" şeklinde bir soru sormuştur.

cevap verin ulen adama *
  • nereden cevap hakkı doğdu da, buraya giydiriyor anlamadığım yalaka şahsiyet.

beni de senin gibi televizyona çıkarsalar ben burada yazdıklarımı zaten söylerim. burada yazdıklarımızı özel hayatımızdaki insanlarla konuşurken dillendirmediğimizi sanıp, bize ne hakla korkak diyorsun anlamadım.

senin elinin altındaki platform 50 ve 60 yaşlarındaki teyzelerin izlediği televizyon.
    bizim elimizin altındaki platform daha gençlerin okuduğu ekşi sözlük.

kendisinin hakkında ilk defa entry giriyorum. bundan sonra başlığı takibe aldım. ekstra hakkında yazmazsam bana da songoku89 demesinler.

edit: bu arada yukarıda bir arkadaş yazmış. katılmamak elde değil, kaç yaşına gelmişsin oturup magazin haberlerine yorum yapıyorsun... bu bile seninle dalga geçilmesi için başlı başına bir sebep. sen rating için ahmet çakar'la kavga ediyormuş gibi yapmaya devam et.

rezilliğin için amme hizmeti

edit2: ahaha survivor da yorumlamış. hakan bey bir gün bir tiyatro oyununu veya bir kitap hakkında yorum yaptığınızı görebilecek miyiz? yoksa cehaletiniz ve bilgisizliğiniz ortaya çıkmasın diye hep böyle boş işler mi tercih ediyorsunuz?

edit 3: mesaj atan arkadaşlar adımı açıklamamı istemiş. hakan ural'ın aylık aldığı parayı bana her ay ödeyeceklerse, adımı soyadımı, tc kimlik numaramı, kan grubumu hatta ayakkabı numaramı bile burada paylaşırım.

edit 4: ulan ne delirdiniz. hakan ural kendisini bu kadar savunmazdi. tamam kendisine bir ipucu vereyim de bulsun beni. hakan bey o programi yaptiginiz tugba hanim cok yakin bir arkadasimin kuzeni. dedektiflik becerilerinizi olcelim bakalim dedektiflik becerileriniz batman mi yoksa inspector gadget seviyesinde mi:)
  • fenerbahçeliyim diyip menfaati için inşallah bu sene trabzonspor şampiyon olur diyen birini bu kadar ciddiye almayın
685 entry daha