şükela:  tümü | bugün
  • hala dinlemediyseniz şunu bir dinleyin derim : http://goo.gl/5ujuh

'' biliyorum sen yine
    parmak uçlarında üşüyorsun.
    aramızda kıvrılıp yatan uzaklığa inat, ayaklarınla kasıklarımın kasırgasını,
    ellerinle yüreğimde yaktığın ateşi düşlüyorsun.
    sularımız sızıp karışıyor ay karanlıkta
    ve çırılçıplak bir ırmağa dönüşüyoruz yatağımızda.
    apansız pencerende gülümsüyor güneş, ne güzel!
    bütün parmakların tıkır tıkır işliyor.
    iştahla biliyorsun, yaşamaktır aşk
    geceyle gündüzün sessiz geçişimidir bir uyku boyunda
    delice bir yangın parmaklarının buzulunda
    ah şahrud,
    her yerimiz nasıl da şaşırıp kalmaya istekli!

öpüyorsam ayrılığı gözünden
    söküyorsam yüreğimi göğsümden
    geçiyorsam gözlerinin içinden
    geçiyorsam bir çiçeğin özünden
    sana olan sevdamdandır bilesin... ''
  • hayatımda duyduğum en güzel seslerden birine sahip olan mükkemmel sanatçı.. türküleri yorumlayışı eşsizdir.. ve kesinlikle dinlenilmesi gerekmektedir..
  • çalın davulları adlı türküyü muhteşem yorumlayan ses.
    hayranız.
  • hiç şüphesiz dünyaya gelmiş ve dahi hatta gelecek en iyi erkek sesleri arasındadır. bu adamın sesinde beni çeken bir şey, yorumunda bana dair başka bir şey var. şarkı dinlemekten ziyade dertleşmek gibi bir şey onu dilemek.
  • fevkalade hoş bir ses rengine sahip. sesini "kurşun yarası" dizisinin sonunda da duymuştuk.
    eftelya albümü güzel çalışmalarla doludur.

(bkz: dilan)
  • 29 mart 2006 da sivas cumhuriyet üniversitesi kültür merkezinde konser verecek.ilk kasedinde mektebin bacaları,ask kazanır,hacılar köyü,ikinci kasedinden ise dilan sarkılarını cok güzel seslendirmiştir.
  • kurşun yarası dizisinin müziklerini yapmıştır.kendisinden kime kin ettin türküsü mutlaka dinlenilmelidir.
  • zamanında, adalıların solisti iken " yürü çayan yürü biz de geliriz " diyorken, şimdi " senin için yaşıyorum herşeyimsin sen aşkım " demekte.
  • çok sevdiğim bir sanatçıdır. çalın davulları türküsünü dinlerken yutub yorumlarını okuyordum geçenlerde. kullanıcılardan biri "sevmiyorum bu adamı, çok ruhsuz türkü söylüyor. türkü söylemek gırtlak işidir" diye yazmış. bu adam gibi duru, net ve düzgün şarkı söyleyen bir insanın beğenilmemesine şaşırdım. demek ki şarkı/türkü söylerken etkileyici olmak için sadece gırtlak patlatılması yetiyor.