• hakan kardeşimiz gezerken oldukça acıkıyor olmalı ki, nereye gitse ilk buranın nesi meşhur diye soruyor, nesi meşhursa bir eve, fırına ya da lokantaya gidip onu yaptırıyor, ardından da gömüyor bir güzel: gözleme, kebap, mantı, deniz ürünleri.. yani herhangi bir yemek seçme durumu yok. kilolu bir insan değil. çünkü yediklerini hemen vahe kılıçarslanvari hareketlerle, türlü türlü hiperaktiflikle yakıyor. ben oraları çok anlamıyorum ama keyfi yerinde, o belli oluyor. ama işte neden star tv bir adamı doyurmak için televizyon programı yapıyor orası muamma. hakan'ın yemek+yol karşılığında çalıştığı ise apaçık ortada.
  • bu programın çok önemli bir anısı var benim için o yüzden videolarını nereden bulabilirim bilen varsa yeşillendirebilirse sevinirim. özellikle temmuz 2006'nın kayıtları lazım. hiç umudum yok ama bir bilen ya da vakti zamanında arşivini yapmış birisi çıkar umarım.
  • nilufer turizm'in otobüslerinde de yayınlanan program. nilufer sponsor falan herhalde programa, uyku sersemi çok anlayamadım. yalnız hakan arkadaşımızın gülerken kafasını öyle bi geriye atışı var ki, gülerken her an ters takla atacakmış gibi düşünüyor insan.
hesabın var mı? giriş yap