şükela:  tümü | bugün
 • bugün ki osmanlıspor maçından sonra, bir muhabirin hakemleri sorması üzerine şenol güneş hocanın verdiği cevap.

  https://www.youtube.com/watch?v=pum7kmxmuec

  http://spor.beyazgazete.com/…-aciklama-3026475.html
 • kimilerine gore utanmazliktir.
 • efendi veya adam diye yutturulan adam bu işte bize. şenol güneş bu ülkedeki en zehirli dilli spor adamıdır.
 • takımı ile eze eze kazandığı ve hakemlik tek bir pozisyon dahi olmayan maç sonrası hakemler bizi lime lime doğradı diyen teknik direktöre olan kızgınlığın ve kırgınlığın dile getirildiği imalı bir cevaptır. zehirli dil nasıl oluyor bir izah ediniz? aksine en doğal duyguların dilidir.

  edit: bakın ben izlemeden yorum yapmıştım. manzara daha da vahim. bu sözü söylediği iddia edilen yer şurası. izleyin bakalım:

  https://www.youtube.com/watch?v=pum7kmxmuec

  o işlere mustafa denizli bakıyor demiş mi?
  hakem işlerini mustafa denizli'ye sorun demiş mi?

  samimiyetle söylüyorum, ben ne diyor tam anlayamadım. "mustafa hoca bilir", "başkaları karar veriyor" gibi cümleler seçebildim. adam röportajı bitirmiş gidiyor. ayaküstü adamı sıkıştırıyorlar. geçen hafta denizli'nin hakemle ilgili serzenişine içerlemiş, sinirlenmiş bunu da dile getirmiş.

  şuradan net olarak olarak söyleyebiliriz artık. şenol güneş'in üzerine oynanıyor. şenol güneş'in asabını bozmak, dengesini bozmak üzerinden bir proje yürütülüyor. oyuna gelmeyin.
 • son lig şampiyonluğunu, 2008-2009 sezonunda, mustafa denizli ile elde etmiş beşiktaş'ı çalıştıran şenol güneş'in beyanatı.
 • bu tip mourinhculuklar gerçekten yakışmıyor bir beşiktaş teknik adamına. biz böyle görmedik. bizim teknik adamlarımız, rakip takım antrenörlerine, rakip kaptanlara, gazetecilere ya da rakip başkanlara sürekli laf sokmaya çalışmazdı.

  hangi ara bu bizim kültürümüzün bir parçası oldu. bir değil, iki değil.

  ki bu kulübe şampiyonluk kazandırmışlığı bulunan denizli'nin bu şekilde bir yaklaşımı hak ettiğini asla düşünmüyorum.
 • (bkz: #57138637)

  yeni istanbullu şenol güneş'in beyanı. şu havası kötü istanbul.
 • (bkz: şerefli ikincilik geliyor)
  bu laftan sonra anladım ki, beşiktaş'tan bize rakip olmaz

  (küfür ve hakaretleri misliyle sahibine...)
  not: şikeciler için ayrı bir lig kurulmalı. türk sporunun yüzkaraları sizi. alın topunuzu, alın aziz'inizi başka yere gidin. hayde, hade!...
 • beşiktaş'tan size rakip olmaz tabii ne sandın yarraamın anteni. 90 dakika boyunca 1 (bir) (bir amk bir) pozisyona gireme, kalecin kedi gibi oradan buradan top çıkartsın, sonra tipik yavşaklığınızla hakeme laf edip sıvışmaya çalış. şenol hoca da lafı ambalajına koyup iade edince şerefli ikincilik diye zırla. şeref sizde ne gezer zati amına koyayım.