• galatasaray hakemler tarafından alanen, kıtır kıtır doğradığında bu bildirinin altına imza atanlardan bir tanesi, futbolcuları itirazdan sarı kart yedi diye, elinde megafon ile açıklama yapmıştır.
  • bir korsan bildiri cümlesi.
    bu lafı zikredenler tükürdüklerini öyle rezil bir şekilde yalıyorlar ki insanın midesi kaldırmıyor.
  • ilk geldiğinde taraflı tarafsız spor kamuoyu arkasındayken bir ışık tutsa belki herkes peşinden gelecek ve türk futbolunda adaleti tesis edecekken ruhuna işlemiş galatasaray hastalığı yüzünden kendini de türk futbolseverinin temiz futbol şansını da heba eden başkanın sözü.
  • biz herkese adalet dedik
    ama siz ne demiştiniz ağlak fenerliler ;

hakemler de insan, hata yapabilirler.

fatih terim de size istinaden ironi yaparak bunu demişti, t*şş*k geçmiştiniz.

hadi ikileyin şimdi ;
    hakemler de insan, hata yapabilirler.
  • fatih terim 'in ironi yaptığı ancak fbjk tayfasının maalesef anlamadığı laf.
  • başakşehir ve fenerbahçe yönetimlerinin birkaç anadolu kulübüyle beraber imza attığı bildiri. şimdi bu bildiri yüzünden türk futbolu işkence çekiyor.

trabzonspor bu bildiriye imza atmamış ve hakemlerin yenilenmesi gerektiğini başkanın ağzından o dönemde beyan etmiştir.

halis özkahya
    hüseyin göçek
    özgüç türkalp
    mete kalkavan
    hatta cüneyt çakır.

artık temizlik vakti.
  • aklıma gelen söz.

fenerbahçe camiası, bu bildiriye kendi imza atmamışcasına kız çocukları gibi ağlıyor.

sahada kalın. gücünüz yetmeyince hakem diye zırlamayın şikeciler.*
  • t: bir söz

söyleyen ne güzel söylemiş.

dün bana bugün sana
  • 17 kulübün altında imzası olan bildiri.

delikanlı adam sözünün arkasında durur
  • ahahaha fatih terim basın toplantısında 1 vurup 3 saymıştır.
    "hakemler de insandır, hata yapabilir, olaya öyle bakmak lazım. ben 10 maç ceza yerken, 'schalke'ye başarılar faksı gönderseler' derken 3 maç ceza yedim, diğerinden de 7 maç. hakemler de insandır hata yapabilirler."
    kaynak
    öyle değil miydi diğer 17 takım?
hesabın var mı? giriş yap