şükela:  tümü | bugün
  • beyanat vermeme misyonundaki bu hakemler, muhabirlerin ısrarlı sorularını genelde yüzlerinde aptal ve manasız bir gülümsemeyle, bir tebessümle karşılayıp , "sahada gördüğümüzü çaldık, beklediğiniz için teşekkürler, iyi çalışmalar arkadaşlar" diyerek bi takım bavullarıyla bi takım taksilere binerek olay yerinden uzaklaşırlar.
  • en büyük saçmalıktır. hakemlerin maç sonu olmasa bile haftanın belli günleri basın açıklaması yapması gerektiğini düşünüyorum.

    bu yapılırsa eğer milletin gözündeki o öcü imajları da belki de yok olacaktır.
  • hakemlerin, merkez hakem kurulu'unca beyanat vermemek hususunda kendilerine emir verildigi hususundaki gerekceye dayanarak, mac ile ilgili sorulari cevapsiz birakmak suretiyle meydana gelen olay.
    malum sahislar, ajan misali, ortamdan, isik hiziyla kacmaya calisirlar, bu arada, nezaketten de odun vermezler.

    "be adamcik, memlekette kutsal degerler dahil, tum tuzel kisilikler ve de insanlarin yaptiklari eylemler sorgulanirken, milletin cebinden cikan vergilerlerle maasin odenirken, kamuoyunu bilgilendirmek hususunda, bizzat mensubu oldugun faaliyete iliskin tek cumlecik bile demec vermemen, sayet kendinden eminsen, kararlarin dogruysa, hangi savunmanin hangi mantigin urunudur?" diyesi geliyor insanin.