• konsept bir albüm yapılması hususunda baskı yaptığım oluşum:

intro:a trip to green valley(the camels that escaped with donkey)
    1-my grandfather discovered here firstly (the great fight)
    2-daver of alexandria
    3-haki is going crazy (long live seferoğulları)
    4-şaban (father of the crazy haki)
    5-lütfü bey the chosen one
    6-key to green valley (lady leyla)
    7-war at hamamfield (with female opera chorus)
    8-suphi the handsome
    9-a pascha is born (hello battalion)
    10-a night at daver's mansion (come on girls belly dancer has come)
    11-the wrestling (suphi where is your wing?)
    12-ibo pascha
    13-plan for assassination (tosun must be dead)
    14-the real tosun pascha
    outro:a trip to green valley (this is our love garden)
  • fikir oldukça hoş olmakla beraber gereğinden uzun tutulduğuna inandığım şarkı.
  • komutan uçan tekme ve birkaç arkadaşının kafamızı şişirdiği parça. hem komutan kendisi itiraf etti, çalmışlar parçayı efendim. iron maiden - fear of the dark... ah bu türk sanatçıları çalmadan çırpmadan özgün bir şey yapamazlar efendim zaten. *

uçan tekme sonrasında gelen edit: birkaç arkadaşı yokmuş. şarkının tüm günahı komutan'a aitmiş...
  • "a tribute to kemal sunal" projesinin temellerinin atılmasına önayak olan oluşum.
  • kac gundur agzima dolanmis "develer" repligiyle baslamasindan midir bilmem cok begendigim nadide bir calisma. solo uzerinde biraz daha calisilirsa tadindan yenmeyecegi kesin.
  • sanat dünyamızda güneş gibi parıldayan bu parçanın single’ının çıkartılmasını umuyorum en kısa zamanda...
    her bölümümde düşündüren, güldüren bu çalışmada yapımda ve yönetimde emeği geçen ekibe tebriklerimi sunuyor, diğer çalışmalarını sabırsızlıkla beklediğimi eklemek istiyorum...
    bravo!
  • girişinde yer alan "hadi davranın sazlara kızlar hadi" cümlesiyle gülmeye başladığım ve bittikten sonra bile gülmeye devam ettiğim, bir kere dinlemekle yetinmeyip tekrar tekrar dinlediğim ilginç çalışma.
  • (bkz: başarili)
hesabın var mı? giriş yap