şükela:  tümü | bugün
  • yazık olmuş. yarın pkk kaçırır.

her ne kadar devlet politikalarını sevmesemde, güneydoğu'da ki kardeşlerim, biraz aynaya bakın lütfen. o öğretmenler, o doktorlar, o askerler kaçırıldığında, öldürüldüğünde hiç sesiniz çıkmadı. sizin memleketinize hizmete gelmiş kadınlı erkekli nice yigitlerin tabutunu teslim aldık biz. bence devleti sorgulamak yerine birazda örgütü sorgulayın.
  • ay bitiyorum şu"biraz da kendinizi sorgulayın güneydoğulu kardeşlerim" kafasına.
    adamlar terörist canım kardeşim ve o "kardeşlerin" sivil.
    ne desinler "abi ayıp oluyor vurmayın öğretmenleri" mi desinler mesela?
    hadi dedi diyelim, 50 yıldır donanımlı asker/polisinle çözemediğin davayı bu adam kafasına sıkılmak pahasına "abi yapma" deyince mi çözeceksin?
    bırakın artık şu boş lafları çok rica edicem.
    ezber edip döndürüp duruyorsunuz.
  • (bkz: kanser vardı da biz mi dr göndermedik)

demek ki kanser yokmuş önceleyin, öyle de bir coğrafya. aman kürt, zaten eninde sonunda ölecek, ne doktoru' şeysinden değildir bence.
  • bu sene hakkari'ye atandım ve oranın dağ eteğinde bir köy olduğu halde nasıl il olarak kabul edildiğini daha kavrayamamışken bu haber beni çok şaşırtmadı.
  • (bkz: ya ne olacağıdı)

tıpdaki her uzmanlık dalından 1 tane doktor atamaya kalksak hemşiresiyle teknisyeniyle hakkari nüfusunun üstünde sağlık personeli olur kentte, ona bakarsanız hakkari üniversitesine bugüne kadar ispanyol dili ve edebiyatı dersi verebilecek öğretim görevlisi de atanmamaış buradan da maduriyet kasın*

o doktorun da hakkariye gideceğini sanmıyorum ki adam dibine kadar da haklı olur gitmezse. kimse sivil halk ne yapsın diye ağlamasın burada, çocuklarını küçük militan olarak yetiştirmeyerek dahi çok büyük bir fark yaratabilirler. o teröristler ağaçta yetişmiyor sonuçta.
  • (bkz: ışgın)