• trendyol t shirtleri videolara girdikten sonra bende bi soguma oldu açıkçası..
  • bu zamana kadar yanlış veya göze hoş gelmeyen bir hareketini görmedim. iyi birisine benziyor, işinde de fena değil gibi. bu entryi giriyorum çünkü birkaç kez gördüm ki gereksiz linç edildi.
  • izlemekten zevk almadigim bir youtuber. benim kistasim, illa urun almak icin degil, calisirken arkada ses olsun diye ya da kafa dagitmak icin de izleyip izleyemedigim bir youtuber'i.

mesela iki uc haftadir, yilda 2-3 kez dustugum linus tech tips batagindayim. linus biraz gicik bir tip, ben konsolda oynadigim iki uc oyun disinda asla gamer degilim, ve windows'tan ekseriyetle hoslanmiyorum ama adamin videolari yuzunden eve rgb'li gaming rig mi toplasam deme raddesine geldim. hakki beyin videolarinda bu durumum yok, bayiyor beni, tamamini izlemeden kapatiyorum.

bir yere (lansmana mi neydi) giderken business class'ta uctugunu falan bile anlatan bir videosu vardi mesela. olayim zenginlikte degil cidden, vlog izlemeyi de severim, ama bence uslup kontrolu sart.

ha bu onun umrunda midir? degildir. eksi yazari olarak eksi basligina yorum yazma hakkim var midir? vardir.
  • demode youtuber maalesef öyle
  • 20 yaşında filan tanıdığım yazar. o zamanlar örnek aldığım biriydi, onun gibi olmak isterdim hep. bakıyorum şu an da aynı durum geçerli, çocuklar filan hep örnek alıyor, yaptığını taklit etmeye çalışıyor. bu adama 'iyi' demek için bu durum bile yeterlidir. şimdi 6 sene geçmiş youtube kanalına girmesem de arada bir siteye girer okur çıkarım, yer imlerimde durur. son olarak, sdn'den çok daha büyük bir yayın kuruluşunda çalışıyorum ve zannediyorum ki başarılı olmamda bile rolü var hakkı ve eskiden aklımda kalan ekibinin. teşekkür ediyorum buradan.
  • ya abi sen bu ekşideki ergenlere ne bakıyorsun. yazma buraya, hit kazandırma şu boktan siteye. hakaret eden varsa avukatın vardır senin söyle o ilgilensin.
  • kendisini takip etmiyorum açıkçası, bugüne kadar sadece bir defa bir ürün araştırır iken araştırdığım ürünü incelediği videosuna denk geldim.

onda da açıkçası ürün ile ilgili pek işe yarar bilgi alabildiğimi söyleyemem kendisinden.
    sonrasında bir kaç videosuna daha baktığımda da aynı şekilde videolar çektiğini gördüm. kendi çapında az buçuk bir bilgim ile bana hitap etmeyen bir yayıncı. sevenleri vardır, yoktur ama bana ve tahminimce teknoloji bilgisi az biraz olan kişilere hitap etmiyordur.
  • kendisini severim, severek takip ederim. videolarını genelde samimi bulurum ama shiftdelete.net youtube kanalında tcl 10l kutu acılımı videosu cok itici bir video olmuş. videoda markayı gömmüş cok lakayıt bir konuşma içerisinde olmuş.

aynı eleştirileri ya da benzer konuşma tarzını apple, samsung ya da huawei markaları icin video cektiğiniz zamanda bekliyorum.

ilgili video.

edit: hakkı abi özelden gerekli acıklamayı yaptı, teşekkür ediyorum kendisine tekrardan.
  • yukarıdaki arkadaşı (#107818532) ofise davet eden kalender gönül.

ciddiyim.

tasarım, performans, batarya, yazılım, taşınabilirlik, ekran, vs anlatım. macbook pro ile kıyaslayanlara da yanıt verdim.

95 bin kişi izlemiş bugün itibarı ile. 3,7 bin kişi beğeni tuşuna basmış.

video bu.

çekimiydi, montajıydı, yayınlamasıydı günlerimi verdim.

bunu bırakın, şunu izleyin dediğiniz adamların biri dönüp bakmadı bu cihaza.

haftalardır beklediğin videoyu yayınladıktan 1 hafta sonra mı bunu yazmak geldi aklına?

ne beklentin vardı bilmiyorum ama gelecek sorularına da hazırım.

ortam düzeldiğinde gel ofise, sen sor ben anlatayım bunun da videosunu yayınlayalım.

görünmek istemezsen, anonim kalmak istersen kafanı buzlarız vs sen nasıl istersen.

edit: konuyla ilgili mesajım #107832991

edit 2: yapılan linç, ne işe yaradı? buraya yazdım #107845659

edit 3: gelen tekrarlı sorulara yanıt veren bir canlı yayın yaptım. link ve açıklama için #107876869
  • avamlık, görgüsüzlük yetmiyormuş gibi, terbiyesizlikte de emin adımlarla ilerliyor kendisi. kese kağıdını sen kendine geçir hakkı efendi. en ufak eleştiri karşısında kaliteni belli ediyorsun. bir kere bizi şaşırt be adam.

edit: bu terbiyesizliğin ile gerçek yüzün tekrar ortaya çıkmış oldu.

sonradan yediği kese kağıdı
hesabın var mı? giriş yap