şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eskişehir şehir tiyatroları'nın ödüllü, pek başarılı oyuncusu.

  ben kıyamet suları, bahar noktası, azizlikler ve pek tabii palto'dan biliyor, beğeniyor ve alkışlıyorum kendisini!

  özellikle azizlikler ve palto'daki performanslarına şapka çıkarılır yani, tebrikler.
 • geçtiğimiz günlerde, küçük tiyatroda izlediğim bit yeniği oyunundaki arap rolü ile akılda kalan tiyatro oyuncusu..

  rolün büyüğü,küçüğü olmaz derler ya hani..haklılarmış..salonu yıktı geçirdi..selamlama da en çok alkışı hakederek aldı..

  oynadığı diğer oyunları da ankara turnesine beklemekteyim..çok beğendim..hastası oldum..

  (bkz: bravo)
 • bugün birkez daha hayran kaldığım tiyatro sanatçısı..

  palto oyunundaki tarifi imkansız performansı ile insanda, sahneye atlama, o'na sarılarak hüngür hüngür ağlama duygusu ve isteği uyandırıyor..içim paralandı lannn..dakikalarca boş boş gezinmeme sebep oldu o üstün performansı..önünde eğilesi, tapılası bir oyuncu vesselam..aferin sana hakkı.

  edit : palto oyunundaki büyüleyici performansıyla, 11.lions (direklerarası) tiyatro ödülleri en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüş tiyatro oyuncusu..beklenen olaydı zaten..tebrikler.
 • bu sene seyrettiğim dört beş oyundan biriydi palto.filmden sonra hakkı kuş'un en iyi erkek oyuncu ödülünü fazlasıyla hakettiğini düşünüyordum, nitekim bunu da aldı.kendisini tebrik ediyorum.

  not:bir yarışma olsa up'taki dans performansıyla en kötü dans eden adam ödülünü de alabilirdi.`*`
 • palto'da ki oyunculuğu şapka çıkartılacak cinstendir. oyunda bizzat içinize işletir rusya'nın soğuk sokaklarını. bahar noktası, bit yeniği, azizlikler, gözlerimi kaparım vazifemi yaparım oynadığı oyunlar arasındadır.
 • belki ilk entarisini ben dikerim deyu ismini sözlükte aradığım tiyatro sanatçısı. lakin benden önce bu şerefe nail olmuş arkadaşları da görünce gerçek sanat emekçilerinin de bu ülkede gereken değeri gördüğünü anlamış bulunuyorum. darısı unutulmuşlara, gözden kaçırılanlara.

  kendisi oldukça mütevazı bir insan. çok uzun konuşma fırsatım olmadı ama hiç tanışmadığımız halde eminim ki samimi bir sohbet gerçekleştirebilirdik lakin vakit olmadığından yanından ayrıldık. yine de bize önlerden yer ayırma teklifi yapmadığı için de kendisini kınıyorum.

  kendisini daha büyük projelerde görmek isterim doğrusu, onca gereksiz dizi, film, tiyatro oyuncusunu hesaba katınca hele.
 • palto oyunundaki performansı ile aradan geçen yıllara rağmen hafızamda sağlam bir yer edinmiş ki, ismini bilmememe rağmen toros canavarı'nda izlerken gördüğüm anda tanıdım, sevindim.

  oyunculuğun bir yanı insanlarda iz bırakmaksa o yanında epey sağlam, kalıcı adımları olan bir oyuncu.
 • kendisini bu ay jeanne d'arc'ın öteki ölümü ve fehim paşa konağında izledim. jeanne d'arc'ın öteki ölümündeki oyunculuğunu da çok beğenmiştim de, fehim paşa konağındaki performansına gerçekten hayran kaldım. kendisi gerçekten çok yetenekli. inşallah önümüzdeki aylarda daha çok oyunda kendisini izlerim.
 • eskişehir'de izleme imkanı olan herkes bu adamın en az bir oyununu izlemeli. gerçekten saygı duyulası.