şükela:  tümü | bugün
  • benim hocam grubunda çalışan ingilizce eğitmeni.

(bkz: eğitim videolarında yapılan en büyük hata/#66705337)
  • youtube'da çok kötü hazırlanmış bir ingilizce eğitim seti olan adam. kameramanı bile kötü o derece.
  • alanında bir ilki yaparak ücretsiz videoları bizler ile buluşturan.
    sayesinde yüzlerce kursa gitmeden puan alan insanların dua ettiği adam gibi adamdır.
  • çok mütevazi bir kişilik videolu derslerinin bu kadar faydalı olacağını aklımın ucundan bile geçirmezdim.
  • ingilizceyi tasniflendirerek anlattığı için, insanlar, yıllardır okullarda verilen bilgileri kafalarında oturtabildiler. bence bu nedenle bile başarılı sayılabilir.
  • kimsenin yapmadığını yaparak ücretsiz youtube'da ingilizce dersi veren güzel insan. yds dersleri de çok başarılı. anlatımı da fevkalede iyi. kendisini tebrik ediyorum ve çok sıkı bir takipçisi olacağını söylemek istiyorum.
  • youtube kanalı sayesinde birçok öğrencinin ücretsiz bir şekilde dil sınavlarına hazırlanmasına katkı sağlayan öğretmendir. özellikle temel konulardan olan "zaman" konusunu harika bir tasnifle anlatır. bence sadece öğrenciler değil, öğretmenler de seyretmelidir.

(bkz: https://youtu.be/dpnwud3fkoy)
  • o videoları indirirken öyle azimle indirdim ki ilk videoyu izlememle inancım yerle bir olmuştu . siz bu hataya düşmeyin videolar ilerledikçe hocanın da sürece daha çok adapte olduğuna şahidim . şaka maka yds de istesiğimi alacağıma inanmaya başladım.
    bu adama hayır duası etmek istiyorum. o günleri görmek istiyorum.
  • benim hocam ekibindeki ingilizce öğretmeni .

ilk videolarında çok heyecanlı olması çok dikkat çekiyordu ama zamanla o da adapte oldu.

kendisini bugün yakından dinleme şansım oldu. kesinlikle çok vizyoner biri olduğunu düşünüyorum. birçok hoca atama bilmem ne derken o bize literatürü takip etmemizi ve yurtdışına çıkmamızı öğütledi.

bu adamın bence tertemiz bir kalbi var çok iyi bir insana benziyor ve bence kalbinin güzelliği yüzüne yansımış.

ve tüm konuşma boyunca bence tüm hocaların içinde en güzel sözü o söyledi.

" eğer öğrencilere doğru bir davranışı öğretmek istiyorsanız bunları onlara örnek olarak öğretin.

bir çocuğa " yere çöp atma " derseniz o sizi çok ciddiye almayabilir. ama siz çöpü yerden alıp çöp kutusuna atarsanız o çocuklar sizi gördükçe çöplerini çöp kutusuna atarlar.

ne yaptığınıza dikkat edin çünkü siz öğretmenler yarının heykeltıraşlarısınız. "