şükela:  tümü | bugün
  • hakkini aramakta olan iscilerin ciddi ciddi kursuna dizilmesini isteyen organizmanin talebi.

ilgili twit.

bu insanlar ne zaman bu hale geldi aklim almiyor. ınsanlarin hakkini aramasini teror, vatana ihanet olarak degerlendiren bu arkadas ayrica idam yasasinin getirilip iscilerin idam edilmesini de istiyor.
  • artık öyle bir algı oluşturdular ki, ne olay olursa olsun hak arayanlar hemen terörist, bölücü, din düşmanı oluyor.
    kimse empati yapmıyor, sağ duyu yerlerde.
    bir de utanmadan böyle tweet atıyorlar tam o. ç. bunlar.
  • aynı zamanda abd yapımı twitter üzerinden abd'ye saydıran insan görünümlü ilkel yaşam formunun gündüz düşleridir.

darwin'i de sevmezler; ama bunların gidişatı maymun olma yönünde.

zamanında iq'su 105 altı olanları kısırlaştırsaydık, bunlar üremezdi.
    (bkz: yaşasın ben de faşist oldum galiba)
  • (bkz: bokunda boğul türkiye)
    barboros şansal’ın ahı tuttu
  • diktatörleri anımsattıran dehşet veren bir cümle.
  • emeklilik, tatil, prim gibi şu an kazanılan bir çok hakkın patronlar tarafından verildiğini değil, işçilerin yüz yıllık çetin mücadeleleri tarafından alındığını bilmeyen bir cahil örümcek talebidir.
    gerizekalı yaratık, o adamlar senin de hakkını savunuyor aslında. tabi bir işin varsa ya da olacaksa. yok ben makarnayla karnımı doyuran bir asalağım diyorsan bu işlerden anlamaman normal.
  • milli ve yerli mücahit kardeşimiz, sözlerini ''sie goo'' diye bitirerek muazzam bir milliyetçi ve vatansever olduğunu göstermiştir.
  • ben böyle haberler gördükçe seviniyorum.
    baskı asla kendilerine yönelmeyecek gibi hissediyor bu kafadaki adanlar. ama eğer bir gün sokakta ters kelepçelenmiş birisini, ben terörist değilim, ben pkk'lı değilim, bana niye kelepçe vuruyorsunuz diye bağırırken görürseniz, işte o insan bu twiti atan insanla aynı kafadadır.
    suratın pis terörist, orospu çocuğu terörist diyerek tükürün.
    akepeliler unutmasınlar, rejimin şiddetinde sıra herkese gelecektir. kendilerine sıra geldiğinde suratlarındaki şaşkınlığı izlemek son derece keyifli olacak.
    o zaman hak arayan bu kişi için, kurşuna dizin bu terörist orospu çocuğunu diye keyifle bağıracağım.