şükela:  tümü | bugün
548 entry daha
  • elimden geleni yapıyorum. uzaktan çalıştığım için genelde evdeyim sadece alışverişe çıkıyorum. ne zaman alışveriş yapsam, her alışverişin sonunda ilk yaptığım şey el dezenfektanı ile elimi dezenfekte etmek oluyor çünkü bir sürü yere dokunuyorum. sadece bir iş arkadaşımla haftanın 2 günü bir araya gelip ofiste bilgisayar başında birlikte çalışmamız gerekiyor. çalışırken sigara, çay kahve falan içiyoruz ve maskeleri mecbur çıkarıyoruz. eğer o virüs kapmazsa ben de virüs kapmam çünkü maskesiz ve mesafesiz görüştüğüm tek insan o. düşündüm de görüştüğüm tek insan oymuş. hayata bak.
  • dünyada %99.2’lik dilime dahil olan insandır. ne kadar garip. vay be.

medya ve internet gazına gelmiş zavallılar korkularına yenik düşmek yerine kafatasları içindeki kıvrımlı organı kullansa keşke.
  • spor salonunda spora gidiyorum.
    halısahalar açıkken haftada 5 maç yapıyordum.
    şehrin hareketli olan ve bar bölgelerine de her hafta gidiyordum açıkken.
    bütün düğünlere katıldım.
    yazın fırsat buldukça tatile gittim.

ve evet covid olmadım sırrım ise şu gerçekten kimsenin ağzının dibine yaklaşmıyorum ne olursa olsun. şimdi asempton geçirmişsindir denebilir öyle de değil fazlaca test de oldum yok geçirmiyorum. özellikle görece bilinci daha düşük insanların cevremde olduğunu tespit edersem o bölgeden uzaklaşmaya çalışıyorum. aslında bence maskeden cok mesafe koruyor.