• dvd izlemeye bayılıyordur mesela. internet bağlantısı kesildiğinde de camış gibi kalmaz.
  • (bkz: hala evi)
  • o bişey mi, dayımda da var.
  • 2 tane var , çok cahilim ben o zaman.

salonda şu an fastbox açık, diğeri de sadece play station için duruyor.
    elli kere genelleme yapmayın diyorum , ayrıca netflix'i nerede izliyoruz olm ? apple tv'ye atacaksın uzanacaksın televizyonun karşısına bakacaksın keyfine.
  • * filmleri, dizileri, belgeselleri kocaman ekranda izlemeyi seven insandır.
    * konsolla oyun oynayan insandır.
    * çük kadar 15 inç laptop ekranının dibine kadar girip oyun oynamaktan, film izlemekten hazmetmeyen insandır.
    * "hala evinde televizyon bulunan insan" diye kendini genelleyen, televizyon denilen cihazın türk kanallarını, dizilerini, survivor'ı izletmekten başka bir işe yaramadığını sanan zihniyete götüyle gülen insandır.
  • he evde koltuk takımıyla buzdolabı da var. inanmazsınız klozet bile var. ne olacak şimdi? çok mu acınacak durumdayım ben?
  • 2 gün önce tv'mi yenileyerek arttırdığım olay. daha geniş ekranlısını ve akıllı olanını aldım. ayrıca hayatımda hiç survivor izlemedim. çünkü canım ne isterse onu izlerim.
  • yav amk sanane milletin evindeki televizyondan. iyice kafayı yediniz ha. tek derdiniz ekşici usülü başlık açmak
  • haklı nedenleri olan insandır.

blurayleri nerede izleyeceğiz canım? bir söyler misin.

tv'de kanalları, dizileri, hatta haberleri bile izlemiyorum. çok nadiren kısa şeyler izlediğim oluyor.

tv bir araç benim için amaç değil.
  • elindeki çok akıllı telefondan kafasını kaldıramayan insanlarız. televizyon da bunların dedesi sayılır. ya ne olacağıdı?
hesabın var mı? giriş yap