• kendini perfect satmanın tezgahını facebook'ta kurabilen insandır.
  • walkman kullaniyorum ben.
    facebook ne kadarmis, ondan da alalim bir tane.
  • 60+
  • genellikle orta yaş üstü ve/ya da çomar kitlenin kullanmaya devam ettiği platform.
  • muhtemelen ya okey oynuyordur, ya da oğlunu/kızını stalkluyordur.
  • diger sitelere giris icin kullaniyordur.

(bkz: explorer)
  • mark zuckerberg'in götünün kılıdır. yoksa başka bir açıklaması olamaz. twitter yeter de artardır.
  • bu devirde hala facebook kullanan insan çomardır, seçimlerde de eğilimi bellidir.
  • “feysbuk kullanan çomardır yea, kesin akplidir.” diyenler damlamış yine. evet türkiye sınırları içinde facebook’un çok yanlış, göz kanatan bir kullanım şekli var doğru ancak etkinlikler, gruplar ve ilanlar ile gayet işlevsel bir platformdur. bu devirde facebook kullanılır mı diyen insanların kullandığı instagram ise, boomerang ile yüzünü garip şekillere sokup story atan, gece dışarı çıktığında 100 tane story koyan, farketmemişim gibi çek modundaki kekoların fotoğraflarıyla karşılaştığımız bir mecra. işlevliği ne peki, yok. profesyonel bir markanız olsa veyahut fotoğrafçı olsanız anlayacağım ancak ne yaptığını herkes ile paylaşmak veya başkalarının ne yaptığına bakarak vakit öldürmek neye yarıyor cidden biri bana açıklasın.

not: facebook ve twitter kullanıcısı
    not: t a m a m
  • açık ara hala en işe yarar sosyal platformdur.
hesabın var mı? giriş yap