• alternatifinizi sikeyim sizin dedigim onerme.
  • bu saatten sonra alternatifi yok geyiği yapan gerizekalıdır net. bu kadar karalama kampanyası yapılıyor sana tabii ki alternatifi yok gibi gelecek. bir dene gör bakalım 18 yıldır veriyorsun bunlara, bir kere de muhalefete ver ne kadar kötü olabilir
  • adam twitterda "asgari ücret alıyorum gerekirse çarık giyip,her gün hoşaf içer erdogan'a destek oluruz"yazmış.çanakkale'ye atıfta bulunarak.
    hoşafa koyacağı üzüm 60 tl ki dışardan alıyoruz.çarık dikmeye kulanacağı ipliği dahi üretmiyor ithal ediyoruz. bunu bile yapamayacak halde ama inanıyor
  • şuraya "alternatif" yazanın ben 7 ceddini sileyim. ulan ben doğduğumdan beri beni temsil edecek bir insan veya parti var olmadı. yine de gittim ülkeyi en az batıranı seçmeye çalıştım o da hiç seçilmedi.

herifteki lükse bak. onca sağ parti, lider arasından beğendiği alternatif yokmuş. ulan beyaz peynir mi alıyorsun alo!? tefeci faizine rağmen bir günde %10 eriyen kurun var. ülken sahra altı afrikası ekonomisine düşmüş sen hala alternatif diyorsun.
  • hala "alternatifi olmadığı için..." ile başlayan cümlelerle kendini aklamaya çalışan şuursuz, acımasız ve ahmak insandır.
  • yalnız bir şeye dikkat ettiniz mi? eskiden bu gibi başlıklarda insanlar gelip "evet benim bu" ya da "evet akpliyim" derlerdi. şimdilerde ise yok "alternatifi yok" veya "güvenlik endişelerim olur akp giderse" gibi aptalca argümanlarla tatlı su akpliliği yapılıyor.

akp'ye oy veriyorsan açıkça söyle arkadaşım kimse senin oyunu değiştirmeye çalışamaz burası (her ne kadar yok etmek isteseniz de) hala bir cumhuriyet.

ama yok, açık açık söyleyemezsiniz. çünkü siz de farkındasınız ki bu işin sonu bok, ve bu boka bizi götüren de aslında iktidar değil onlara oy veren sizlersiniz. sizler de biliyorsunuz nasıl bir çamura saplandığımızı ama kendinizi bir şekilde bir bahaneye sığındırma ihtiyacı hissediyorsunuz.

gideceksiniz dostum, her vatan millet düşmanı gibi sizler de yok olacaksınız ama türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.
  • doviz ve degerli madenlerdeki dramatik artisin amerika ya da herhangi bir dis guc merkezli operasyon oldugunu dusunenlere hitaben bir girdi yazmak istiyorum.

bugunu yasamamizin tek sebebi cuma gece yarisi cikarilan kararnamelerdir. bagimsiz olmasi gereken merkez bankasi baskani faiz arttirdigi icin (ticaret yapanlarin sevmedigi bir arguman olsa da atilan adim dogruydu, hem dusuk faiz hem dusuk enflasyon hem de yuksek buyume su asamada mumkun degildi, birinden feragat etmek lazimdi) gorevden aliniyor. meclis’in oy birligine yakin bir oranla kabul ettigi ve adi ıstanbul olan sozlesmeden kararname ile cekilmemiz ( yasaya aykiri bir sekilde, meclis tarafindan kabul edilen kanun ya yine meclis tarafindan yururlukten kaldirilir ya da anayasa mahkemesi tarafindan), muhalif belediyelerin yetki alanlarinin her gun kirpilmasi ( son olarak ıbb’den gezi parki alindi), seversiniz sevmezsiniz ama hdp’ye acilan kapatma davasi ust uste geldi.

durum buyken yasanan her olumsuzlukta sebebi ulkemiz disinda aramayin, aranmasina sebep olacak sacma dusuncelerden uzak durun.

tek sebep malum kisidir. kararlarina itiraz etmeyen yetkililerdir.
  • "insan" olup olmadığı merak konusudur. çomar, koyun ya da sığır diye tanımlayanlar da vardır.

konyalı bilim adamları bu konuya açıklık getirmelidir.
  • 2 nedeni vardır ,
    1- kendi kapasitesi veya zekasıyla hak etmediği bir yerde işe girmiş veya ihale almıştır. düzenin bozulmasını istemiyordur
    2- din ile beyni yıkanmıştır. ülke afganistan, pakistan olana kadar durmayacaktır
  • iktidarın muhalefete geçmesi senaryosunda ciddi güvenlik endişeleri olan malları var hala.

lan gerizekalı oy verdiğin iktidar zamanında bu ülkenin kozmik odalarına girildi, ankarada, istanbulda izmirde bombalar patladı yüzlerce masum vatandaş ve polis öldü, terör şehitleri arttı. darbe teşebbüsü oldu lan ülkede. kadın cinayetlerini söyelmiyoru bile lan bu ülkede hayvanlar bile güvende değil. oy için terör örgütünün liderinin kardeşi devlet televizyonuna çıkarıldı lan bu ülkede

endişenize sokayım. sizin gibi mallar yüzünden bu haldeyiz.
hesabın var mı? giriş yap