şükela:  tümü | bugün
153 entry daha
  • hala bluetooth teknolojisine tam olarak güvenmeyen insanların olmasından dolayıdır. bu tür tartışmalarda "ben kaliteli müzik dinlemek istiyorum o yüzden kablolu kullanıyorum" savunmasını sık sık duyarsınız. lakin ki öyle değildir. canavar gibi ses veren, hi-res bluetooth kulaklıklar çıktı artık. teknolojiyi biraz yakından takip etmek lazım tabi bunları bilmek için.

edit: her gün onun şarjıyla mı uğraşacağım diyenler de görüyorum. ortalama bir kablosuz kulaklığın şarjı, yine ortalama bir kullanımla iki haftada falan bitiyor bilginiz olsun.
  • benimdir. kablolu kulaklıklarda "ne zaman şarjı bitecek? acaba tekini kaybeder miyim?" stresini yaşamam gerekmiyor
  • sağlıkla alakalı çekinceleri olabilir. ekonomik koşullar... ve daha bir sürü şey.

hayır kulaklığı bize takıp köpek gibi dolaştırıyorlar mı! bize neee!
  • bakın bu keko da kablolu kullanıyor hala görsel

kesin parası yetmemiştir bluetooth kulaklığa.
  • aa bu benim lan. param kablosuz kulaklığa yetmediği için bunu aldım kullanıyorum.
  • geçenlerde iphone 11'imin orjinal kulaklığı kayboldu. bir hafta arandım bulamadım, ben de gittim vatan'dan lightning earpods aldım aynısından. oh be dedim, cayır cayır ses kalitesi yeter.

sadece ellerim dolu olduğunda bi' karmaşıklık oluyor ama onun dışında memnunum, zaten alışkınım o curcunaya. ayrıca airpods'a o kadar para vermeyi mantıklı bulmuyorum.
  • duruma göre değişir.. kablosuzların fiyat, pil, kaybolma vb sorunları var..

kablolular hesaplı, pil derdi -genelde- yok ve kaybolma ihitmalleri çok daha düşük.

ikisine de sahip olmak en iyisi.. para varsa tabii
  • en kaliteli ses kablolu ile mümkün olduğundan kulağı iyi ve müzik zevki olan kişidir.
  • benim, sabahları da arabada radyo 3 dinliyorum. ne olacak şimdi?
  • ee ben kullanıyorum ne olmuş yani
hesabın var mı? giriş yap