şükela:  tümü | bugün
  • bilemiyorum altan bilemiyorum bu insanlar için ne düşünüp ne diyeceğimi. ekşi sözlük'e havale ediyorum. gerçi orada da en iyi parça anketlerini yapıyorlar başlık açıp ne zaman büyüyecek bu çocuklar diyeceğim ama çocuklar bile dinlemiyor ki artık bu grubu. hayır gerçekten sıkılmadınız mı artık metallica'dan ve metal müziğin iç karartan havasından.

edit. haydi metal dinliyorsun dinleme demiyorum hobi olarak yine dinle, lakin biraz yenilikçi, biraz deneysel ol bari. aç kafayı, bıkmadın mı o arabesk metallica'dan. ve dünyada dinleyebileceğin kendine özgü, farklı tatlar sunan onlarca grup ve şarkıları var. aç kafayı biraz delikanlı.

edit. hahaha aşağıda dil bilgisi dersi verenleri görüyorum. neymiş "daha" fazlaymış atınca anlam bozulmuyormuş. bak güzel kardeşim oradaki "daha" cümledeki alaycılığı ortaya koyup pekiştirme görevi yapar.

mesela tek başına; hala daha ya !

diller yaşayan organizmalardır, konuşma dilinde vurgu, durak, tonlama gibi unsurlara göre anlamlar kazanırlar. yazılı kurallardan ibaret değildir.
  • her türlü doom death de dinlerim. ama hala da açıp 89 seattle konserini dinliyorum. eğer bu beni çocuk yapıyorsa evet çocuğum. mümkünse böyle de kalacağım teşekkürler.
  • metallica'yı britney spears'la karıştıran bireyin söylemi.
  • bir çok parçasını hala dinlerim. ayrıca son albümleri de gayet iyiydi. metallica dinlemek çocukluksa evet çocuğum....
  • güzel bir müzik zevki vardır. metal ve rock dinliyorsa underground grupları dinleyip metallica'ya bok atan zihniyetten uzaktadır.

yok dım tıs dım tıs günümüz popunu dinliyorsa, zaten dinlediği şey müzik değildir.

sonuç olarak adamdır, candır.
  • "... and justice for all" albümünden aldığım tadı başka albümden almadım.
  • (bkz: +1)